Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

• kristályhatású formula, mely 3D-hatást kölcsönöz körmeidnek.
  • akár egyetlen rétegben is gyönyörűen csillog
  • az ünnepi időszak legdivatosabb színeiben
  • egyedi formájú üvegben

Avon Uninhibited Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

nemethdorcy

2015. március 19.

A Crystalized Pink árnyalatot rendeltem meg, a színe nekem tökéletes,gyorsan szárad, a tartósságával is elégedett vagyok. A lemosása kicsit nehézkes, de a színe kárpótol érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

foxinthebox

2015. március 16.

crystalized pink: ez anyukámé és nagyon szereti. akárhányszor ezzel van kifestve a körme, mindig kérdezik tőle, hogy ki a manikűröse:) szerintem inkább bézs színű az ő körmein, mint rózsaszín, de valami eszméletlen szép. alap- és fedőlakk nélkül lazán kibír egy hetet

black sequins: ez már az enyém, nekem picit csalódás volt, mert megszáradva inkább grafitszürke, mintsem fekete. illetve nekem ez kevésbé tartós, kb. 2-3 napot bírt ki, utána csúnyán kopik

polished plum: abszolút kedvenc:) nagyon tetszik benne, hogy apróbbak a csillámok és nem csak ezüst színűek, hanem mindenféle. tartósabb a feketénél, nekem 4 nap után kellett oldal javítgatni picit, de az ugye nem látszik a homoklakkoknál, szóval imádom:)

én féláron vettem őket, így jobban megérte, de összességében is jár az öt csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Beta Melinda

2015. március 12.

Ajándékba kaptam, az egyik színt. Hihetetlenül tartós, nem gondoltam volna és kissé homok hatású. Két rétegben felkenve nagyon szép. A lemosása hát az viszont nem egy könnyű dolog, mivel szinte úgy kell lekapargatni. Összességében nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

reka196911

2015. március 9.

Eddig két árnyalatot rendeltem meg. A crystalized pink-et és a black sequins-t és csodálatosak. Imádom mind kettőt. Tuti hogy még beszerzek pár árnyalatot :)

Update: rendeltem még egy árnyalatot silver crystal-t és az is szuper. Szinte állandóan használom őket nagyon jók!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Cukiti

2015. február 21.

Anyukámtól kaptam karácsonyra és ez az egyik legjobb lakk, amivel valaha találkoztam. Jobbkezes létemre a bal kezemen lévő körmöket is hibátlanul ki tudtam festeni, emellett gyorsan is szárad, így akár reggel is meg tudom csinálni, annak ellenére, hogy 1 lakkréteg nem elég (én 2-3-at szoktam felfesteni).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Klau$$x

2015. február 8.

Nagyon megtetszett a szine az ujsagban igy megrendeltem de csalodnom kelett..nem ugyan olyan mint aminek le volt festve de attol függetlenűl szép

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

ljudith78

2015. február 5.

Kivonták?! Az derék...A barátnőm beteg állatnak nevezett, amikor az összes színt megrendeltem, a Crystalized Pink-ből pedig plusz 3 db-ot, de így már nem is tűnik annyira esztelenségnek :)
Lehetetlenül béna formájú körmeim vannak alapból ( kifelé szélesednek, főleg a középső ujjamon feltűnő, sejthetitek... :D), amit más textúrájú körömlakk azonnal kidob, talán éppen ezért szeretem nagyon a homoklakkokat, velük tudok kicsit csalni.
A tartósság nem erőssége, de szerencsére nekem csak a körömvégekről kopik (igaz onnan már a lakkozás másnapján), de éppen az anyagából adódóan a pici rájavítás a végekre is kivitelezhető.
Remélem mire elfogy a betárazott Crystalized Pink, addigra kijön valamelyik cég ilyen árnyalatú homoklakkal, ha csak belegondolok mennyire bele voltam betegedve, amikor a Rimmel hussoltatta az Aurora-t...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

tothdetty22

2015. február 5.

Két hónap várakozás után végre az enyém. :D Még karácsony előtt megérkezett, de egy nagy lyuk tátongott az egyik sarkán és azonnal ment vissza cserére. Szó nélkül visszavették, csak azt nem tudtam, hogy visszaadják a pénzem vagy kicserélik. Nagy búsan vártam, hátha visszakapom...és igen, kicserélték..Enyém a Teal Glitter árnyalat.
Egyetértek banditával :D...ez valami eszméletlenül szép. Nem tudok betelni vele. Tartós, fedőlakk nélkül is több napot kibír. Köszönöm Avon, megy az 5. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

miomio

2015. február 5.

Imádom! Megtaláltam a Rimmel Space Dust Aurora lakkom tökéletes hasonmását! Ha egy körömlakkot kellene vinnem egy lakatlan szigetre, akkor ő lenne az :) A végeredmény a körmökön megdöbbentő, én nem tudtam különbséget tenni a két lakk között. Ha lehetne 6 csillagot adnék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Cherryeszti

2015. február 4.

Nekem a fekete árnyalat van meg, nem tom mi a hivatalos neve. Nagyon szeretem, mert azonnal megköt, így nem lehet "elfeküdni" a lakkot, még ha este későn készül el a manikűr akkor sem. Mivel én nem használok sem alapozó, sem fedőlakkot, így nekem 3 nap múlva lejön, de azokkal tartóssá lehet tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.