Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

• kristályhatású formula, mely 3D-hatást kölcsönöz körmeidnek.
  • akár egyetlen rétegben is gyönyörűen csillog
  • az ünnepi időszak legdivatosabb színeiben
  • egyedi formájú üvegben

Avon Uninhibited Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

agi.greendaygirl

2015. február 1.

4 színben rendeltem meg, Crystallized pink, silver crystals, teal glitter és polished plum. Az első kettő klasszik homoklakk olyan értelemben, hogy egyszínű, ezüstös csillámok vannak bennük, kisebb és nagyobb méretben. A kék és a lila viszont csak apró csillámokat tartalmaz, abból viszont sokféle színűt. A lilában dominál a óarany csillám, ami nagyon szép!
Elsőként a crystallized pinket próbáltam ki, ami egy rózsaszínes-bézses, mondhatni púderszínű lakk. Valóban már egy rétegben jól fed, én megszokásból 2-t kentem. Fedőlakkot nem használtam, hogy megmaradjon az a matt, érdes felülete, de nem volt probléma a száradási idővel. Csütörtök reggel csináltam, most kedd este van, egy-két köröm végének az oldaláról lepattant, de mivel diszkrét szín, vállalható. Fedőlakk hiányában amúgy nem is vártam hetekig tartó hatást, főleg, hogy jópárszor "megáztattam".
Könnyű vele dolgozni, szépen terül, az ecset is ideális.
A többi színről is írok, amint használtam már őket, de eddig nagyon tetszik és meg vagyok elégedve :)

Silver Crystals: nagyon jó, grafitszürke színe van, ezüst csillámokkal, amik eléggé kiemelkednek, a homokhatás itt talán még intenzívebb, mint a Pink Crystals-nál. Minden már tekintetben ugyanolyan :)

update: ha sietős a dolog, vagy épp nincs kedvem nagy manikűrözéshez, előszeretettel nyúlok ehhez a lakkhoz, mert csak egy alaplakk kell és egy réteg a homoklakkból, ugyanis egy rétegben is nagyon szépen fed és csillog, nagyon egyszerű dolgozni vele, a manikűr igényes és egyben van. Nem kell a fedőlakk a homokhatás miatt, viszonylag gyorsan szárad, de ha kicsit belenyúlok az sem látszik meg rajta! csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Könnyű vele dolgozni, szépen terül, az ecset is ideális.

Messy2214

2015. január 27.

Gyönyörű!! A crystalized pink van meg és nagyon szép,a rimmel space dust aurorájáról lemaradtam,de ez pontosan ugyanolyan.Nagyon könnyű felvinni és a lemosása se jár nagy macerával. A tartósságát nem tudom mert mostanában minden lejön a körmömről egy nap alatt,az alatta lévő körömerősítőtől.Megérdemli a maximális csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

bogcsilike

2015. január 22.

A crystalized pink van meg, imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

A crystalized pink van meg, imádom!!

faatama

2015. január 20.

Gyönyörűséges színek, és tartósak is! Én alap- és fedőlakkal együtt használtam, de egy hétig (!!) szépen tartotta magát. (Lehet, hogy tovább is kibírta volna, de elkezdtem kapirgálni...:$)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

süsümanó123

2015. január 16.

Ajándékba kaptam egyet, nagyon szép a színe, és a tartósabb lakkjaim közé tartozik. Igaz, 3 nap után kezdett lepattogzani, de az eddigi avonos körömlakkjaimmal szemben (a korábbi negatív tapasztalat miatt sosem vettem volna magamnak, de így lehet újra megpróbálkozom vele) legalább nem lehet egyben lehúzni. :) Ahhoz képest hogy homokhatású, egész könnyen le is lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

bessie

2015. január 13.

Crystalized Pinket rendeltem meg, mert képek alapján az jött be a legjobban. Tökéletesen fed egyszeri kenéssel, de igazán szép akkor lesz, ha kétszer megyünk át rajta. Csodálatosan csillog. Én még megfejeltem a csillogást egy plusz ragyogással a színben harmonizáló Essence különleges effekttel rendelkező fedőlakkal. Gyönyörűséges!!!! A fekete lakkot még meg kell szereznem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Judit1219

2015. január 11.

radiant rose szín egyszerűen tökéletes! sosem használtam rózsaszínes árnyalatú körömlakkokat, de ez meseszép! 1 percbe sem telt mire megszáradt, és egy réteg is bőven elég
ajánlom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

ajánlom!!

lilaszilva

2015. január 7.

A crystalized pink-ről tudok véleményt mondani: nagyon jó! Egy dolog a színe, ami szerintem valami gyönyörű, de a tartóssága és a fedése is remek. Vannak benne nagyobb és kisebb csillámlemezkék, így a felkenésnél figyelni kell, hogy mindegyik körömre azonos mennyiségű nagy csillám jusson, illetve nehéz lemosni, de ez a homoklakkoknál nem meglepetés. Több "negatívuma" nincs. :) szuper kis termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

isobel

2015. január 3.

Nekem a Teal Glitter van meg, gyönyörű szép színe. Szuper hogy gyorsan meg is szárad, és bár lemosni nem egy élmény, nagyon gyorsan fogyasztom itt az ünnepek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

angeltear

2014. december 30.

A Silver Crystals árnyalatot kaptam ajándékba. Nagyon tetszik, ugyan van már pár homoklakkom de még hasonló szín sincs a gyűjteményemben. Nekem inkább halvány lilás a színe, de annyi baj legyen, így is úgy is szép. :) Könnyű vele dolgozni, az ecsettel szépen ki tudtam festeni a körmeim kicsúszás nélkül. Két rétegben fed, az ötödik napon kezdett el kopni a körömvégeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.