Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

• kristályhatású formula, mely 3D-hatást kölcsönöz körmeidnek.
  • akár egyetlen rétegben is gyönyörűen csillog
  • az ünnepi időszak legdivatosabb színeiben
  • egyedi formájú üvegben

Avon Uninhibited Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

B.Sz

2014. december 26.

Én ajándékba a Teal Glitter árnyalatot kaptam. Nem szoktam csillámos lakkokat felkenni hétköznapokra, de ez a zöldes-kékes szín nagyon szép! Alkalmakra tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

amidala

2014. december 19.

Nagyon jó lakk, a Polished Plumot rendeltem meg.
Akik nehezen tudják leszedni, azoknak egy tipp az ilyen csillámos lakkokhoz: Vágj félbe egy vattát, rakj rá lemosót, rakd a körmödre, hogy teljesen befedje, majd tépj le egy akkora alufóliát, hogy körbe tudd csavarni az ujjad vele lehetőleg erősen, kb 10 perc és lejön egyben a körömlakk. Vagy láttam egy másik videót is, ott egy celluxxal tekerte körbe a csaj az ujját miután rárakta a lemosóval átitatott vattát. Youtube-on vannak videók ha esetleg nem érthető leírva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Nagyon jó lakk, a Polished Plumot rendeltem meg.

csipita

2014. december 18.

A Black Sequins itt tundokol a labujjamon, csodaszeeeep! A crystallized pink is nagyon meghato!!! :-) Egyelore teljesen meg vagyok elegedve!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

lenaevans

2014. december 17.

Én is megrendeltem a Black Sequins-t, alappal használtam 3 nap után sem volt hibája, csak ki akartam most próbálni a Polished Plum árnyalatot is, így lemostam. Hát vagy 10 percig kellett dörzsöldöm mire leszedte a lemosóm a lakkot.. Nem gondoltam volna, hogy ennyira ragaszkodó lesz...
Amúgy tényleg nagyon szép, nekem nagyon bejön eddig, szóval megkapja a maxot, 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

angi9207

2014. december 17.

A "Black Sequins" árnyalatot rendeltem meg. Alig bírom a szemem levenni róla, annyira szép, csillogó, bár inkább ilyen bulikörömlakknak képzelem el, hétköznapra furcsa... vagy csak mert ez az első ilyen típusú lakkom. :D Mindenképp beszerzek még belőle több színt.
Nekem két rétegben az igazi, ha csak egyet kenek elég átlátszó, úgy nem szép szerintem. Hamar meg is szárad. :) Remélem a tartósságával sem lesz gond.

UPDT: 2. nap, és az összes körmömön le van pattogva, pedig nem csináltam semmi különöset... Több színt még szeretnék belőle ettől függetlenül, mert egy-egy alkalomra elmegy, de hosszabb távra emiatt már nem... A csilivili miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

ingrid0411

2014. december 15.

Csatlakozom a többiekhez. Tényleg nagyon jó. A megjelenése is csodás, engem levett a lábamról, pedig az a típus vagyok aki ezzel foglalkozik a legkevésbé. Nagyon jó kis homoklakk amit a kis glitterek még különlegesebbé tesznek. Szépen csillog és tartós is, nekem 2 rétegben az igazi. Már meg is rendeltem az újabb színeket belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

blilla91

2014. december 15.

Imádom, ez lesz idén a tökéletes téli lakkom. :) A teal glitter árnyalatot szereztem be, mert az megy a kabátomhoz alapon, de most h kézhez kaptam, erősen gondolkodok más színen is, annyira szép. :)
Nem tudom, hogy alaplakk nélkül mennyire fed egy rétegben, de én az avon gél formulájú erősítőt használtam alaplakként, és úgy 1 réteg is tökéletesen fedett, a csillámos karácsonyfadíszek felületéhez tudnám hasonlítani, pont ugyanolyan érdes felületű ugyanakkor szikrázóan csillogó.
Egyetlen hátránya, h nagyon lassan száradt meg, a 1,5 órával későbbi cipőfelvételkor úgy néz ki nem voltam elég óvatos, mert meglátszik rajta. :( De most teljes száradás után betonerősnek tűnik, sztem tartós cucc lesz, de majd updatelek. A lemosástól már most aggódom, volt már ehhez hasonló lakkom, viselni imádtam, de alig akart lejönni lemosóval is. :S

UPDATE:
Lemostam, de nem azért mert kopott volna, hanem mert ki akartam próbálni, hogy viselkedik egy másik alaplakkommal, szóval utána kentem is fel vissza ugyanezt. Lemosni meglepően könnyű volt és most gyorsan meg is száradt, pedig bőven kentem, és házimunka mellett is betonbiztos. Megérdemli az 5 csillagot. :)
(És én sem bírtam megállni, hogy ne rendeljek másik színben is. :$ :) )

UPDATE 2:
Én másodiknak a cherry dazzlert választottam. Első blikkre nem akkora hűűű meg wáá, mint a teal glitter-legalábbis első ránézésre. Ez egy szimpla piros homoklakk, kisebbek a szemcséi, mint a másiknak és mintha nem is csillognának annyira azok a picike piros csillámok... majd a szabadba érvén megláttam ezt a gyönyörűséget szikrázni a kezeimen és akkor már tudtam h marad velem a kicsike. :D Egyébiránt ugyanúgy gyorsan száradt, lemosni könnyű volt, házimunka mellett is napokig tartósnak bizonyult, sőt! Voltam olyan galád, h a lekopott/lekapart -upsz- részeket kipótoltam, de csak azokat a részeket, tehát nem festettem át a teljes körmöt... nagyítóval se tűnt volna fel, h belejavítottam... Szóval aki hajlamos napokig lepattogzott lakkal futkározni, mert lusta lemosni, annak ez egy megváltás, mert lazán pótolható a lekopott rész úgy, hogy nem látszik a javítás. :D Ja és a teal glitter meg ez a cherry dazzler csodásan mutat együtt, ajánlom ezt a párosítást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

UPDATE:
(És én sem bírtam megállni, hogy ne rendeljek másik színben is. :$ :) )

UPDATE 2:

Viku23

2014. december 15.

Nagyon-nagyon szeretem! A színe az összesnek gyönyörű, tartós és én úgy látom, hogy egy réteg bőven elég belőle, nem kell 2-3 mint más lakkból. Ezért gyorsabban meg is vagyok a lakkozással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

katka88

2014. december 13.

Nem akartam rendelni semmit, de a velemenyek meggyoztek, es rogton rendeltem 3at! A halvány rózsaszínt, a lilát es a zöldet!( Sosem volt meg zold koromlakkom, de jon az ünnep...egye fene) gyorsan ki is probaltam mindet! Mese! Egy réteg bőven eleg es nagyon tartós eddig! Nagyon orulok nekik! De a cherry színű is kell!! Jajj de szep lesz a zölddel egyutt! Pont mint a karscsonyfa gömb! Vegyétek nyugodtan!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Bnemrita

2014. december 12.

A crystallized pink árnyalata van meg. Szép nagyon a színe. Csillogó homoklakk púderes színben. Nekem (gyerek, munka, lakás, macska mellett) kb. 3-4 napot marad fent, ami szerintem tök jó, én nagyon meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.