Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: blilla91, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

• kristályhatású formula, mely 3D-hatást kölcsönöz körmeidnek.
  • akár egyetlen rétegben is gyönyörűen csillog
  • az ünnepi időszak legdivatosabb színeiben
  • egyedi formájú üvegben

Avon Uninhibited Körömlakk
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

bandita

2014. december 10.

Najó, kimondom: Az én Teal Glitter példányom jobb, mint a szex! :D
Egyetértek Ágival, miszerint ez a pávakék tömény gyönyörűség nem homoklakk, a 3D hatást a millió apró, szabályos glitter okozza, finom, érdes felület, egy rétegben is korrekt a fedése, két rétegben pedig egyszerűen nincsenek rá szavak, én is csak annyit tudok kinyögni, hogy pávatoll, de aki ismer, az tudja, hogy számomra a pávatoll multikróm ragyogása az egyik legszebb természetes látvány a világon!
Imádom, hogy folyamatosan ragyog, bárhonnan éri a fény, nem aszfalthatású, és bámulatosan szépen lehet dolgozni vele.
Az Avon ezzel az árnyalattal kutyult nekünk egy duokróm homoklakkot, és talán nem is tudnak róla! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 10.

Najó, kimondom: Az én Teal Glitter példányom jobb, mint a szex! :D

viviennerainbow

2014. december 10.

Én is hasznalom es gyönyörű színe van az eddigi legszebb homoklakkom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Én is hasznalom es gyönyörű színe van az eddigi legszebb homoklakkom .

eleonora

2014. december 9.

Ez valami csoda! Egyelőre két színben vettem meg (meg még kettőt karácsonyi ajándékképp, kíváncsi leszek a véleményekre), Teal Glitter és Silver Crystals színekben. Nagyon könnyen szárad, és szupertartós! Gyönyörű fényük van, és 4 nap után az ezüstöt csak azért mostam le, hogy a kéket kipróbáljam, pedig még egyáltalán nem volt lepattogva. Mosogatás és akváriumozás álló :) Aggódtam, h nehéz lesz lemosni a csillámok miatt, de nem, viszonylag könnyen lejött. Melegen ajánlom, gyönyörűen pigmentált, ilyen tartós lakkom még nem volt, szép csomagolás, gyorsan szárad, és olcsón vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.