Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
f.andi

2013. június 29.

Nemrég rendeltem, mert megtetszett az illata, a katalógus lapján. Ma jött meg, ki is próbáltam, 4 órája tart. :) Engem egyáltalán nem emlékeztet WC-illatosítóra. Azt hiszem, szeretni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

beautifullife

2013. június 12.

Kölni révén valami irtózatosan büdös illatra számítottam,de kellemeset csalódtam.A neve szerintem tökéletesen illik hozzá.Egy kellemes szeles nyári nap,hosszú fehér ruhában a tengerpart mellett.Mint illat jó,de más szituációban nem tudnám elképzelni.Mondjuk munkahelyre,komolyabb eseményre,de még rohangálós napra sem.Kizárólag tengerpart.Ezért is hasonlítják sokan a WC illatosítóhoz..a "tenger" vagy óceán illatú szagelfedőknek van hasonló illatkompocíziója .Ennek ellenére egye-fene,kap egy hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Vivianka

2013. június 5.

Nekem tetszik, tartós, és az illata is egész jó!! Havonta egy nap csak az övé! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Maryetta

2013. május 30.

nekem tüsszögési rohamom lesz tőle , olyan "vad" illat, kb mint egy wc spray , elég gyakran van szettben valami jobb termékkel így jutottam hozzá én is , de a jövőben próbálom kerülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

gabyca34

2013. május 30.

Hát én szeretem ezt az illatot, nyáron a melegben szerintem ideális mert könnyed. Fél üveggel el is használtam, de kicsit meguntam az illatát, szeretek más illatokat is kipróbálni. A tesója nagyon jó lett, most azt (is) nyúzom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

mzs

2013. május 30.

Kifejezetten könnyű és friss nyári illat, ha a ruhára is kerül kimondottan tartós (több napig is érezni). Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

lunagraves

2013. május 28.

Olyan kis illegő billegő csajos illat, nem túl tartós de ilyen ár mellet mit vártam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Szofi

2013. május 27.

Szerintem borzasztó, WC-illatosítóhoz tudnám hasonlítani. Engem szabályosan fojtogat.

Szívesen megválnék a példányomtól. Ha valakit érdekel, a fearnomorethemidnight@gmail.com e-mail címen felveheti velem a kapcsolatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Dark4ngel

2013. május 8.

Kis mintám van belőle. Az illata elég könnyed, kellemes, talán tényleg egy kicsit "mosóporos" illata van :D Nekem nagyon tetszik, így meg fogom rendelni annak ellenére, hogy azt sajnálom, hogy egy óra múlva már semmit nem éreztem a csuklómon belőle :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

HCS

2013. április 29.

Szerettem, többször vettem, mikor akciós volt. Nem a legtartósabb, nem akciós áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene