Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
gerbaud

2011. november 24.

Nyári illatnak szerintem nem is rossz, kellemesen friss. Nem túl tartós, de nem is rosszabb ilyen szempontból a többi Avon parfümnél. Olcsó, így nem is vártam tőle többet. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Saffy15

2011. november 23.

Lehet, hogy nem tart sokáig, de nekem nagyon bejött az illata, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Lehet, hogy nem tart sokáig, de nekem nagyon bejött az illata, imádom.

Holly

2011. november 19.

Barátnőm használta még régen, könnyű nyári illat, olcsó de nem tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 19.

Barátnőm használta még régen, könnyű nyári illat, olcsó de nem tartós..

melindadd

2011. november 18.

Nálam a jó illatok közé tartozik, de tesómnak az egyik kedvence és tényleg ahhoz képest hogy edt sokáig tartós :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Sminkmánia18

2011. november 5.

Nagyon szeretem. Nyári illat, de én még mostanában is használom. Egyetlen baja van hogy nem valami tartós..legalábbis nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

_Hencsy_

2011. november 4.

Nálam ez egy elképesztően erős és büdös illat. Pff!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 4.

Nálam ez egy elképesztően erős és büdös illat. Pff!

lilly77

2011. október 5.

Ez az illat annyira friss, annyira légies, mintha ott sem lenne. Konkrétan: befújom magam vele, és kb 5 perc múlva nyoma sincs. Ez valami vicc kérem szépen?
(nem szoktam parfümöket lepontozni, de erre nincs mentség)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 5.

(nem szoktam parfümöket lepontozni, de erre nincs mentség)

Ella

2011. szeptember 6.

Szeretem, igazi nyári illat, egyszerű, könnyű, kellemes. Viszont nagyon nem tartós. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Grifo

2011. szeptember 1.

Könnyű, nyárra való illat, amikor amúgy sem fújom be magam nagyon tömény parfümmel. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

eracream

2011. augusztus 31.

Rég volt már amikor kipróbáltam, de emlékszem, hogy nagyon nem tetszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene