Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
juliabella

2011. augusztus 30.

Frissítő, könnyed illata van. Olcsó, de nem tartós. Azért megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Frissítő, könnyed illata van. Olcsó, de nem tartós. Azért megéri az árát.

vador

2011. augusztus 30.

Nekem nagyon tetszik a pézsmás leszáradása. Nem megy bele a nyári illat legyen jóóóó citrusos, édes-savanyú illat klisébe. Hát, tartósnak nem tartós, az tény. De masszív üvege van, bátran be lehet dobni táskába, hogy újrafújkáljam magam. Bár ha ebből is készítene az Avon kis golyós kiszerelést, díjaznám. Ár-érték aránya ötös. (És szerintem igenis nőies, bár tény, nem a nehézbombázó módon, de a kevesebb néha több.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

BabaCica92

2011. augusztus 27.

Nekem tetszik ez a légies illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Nekem tetszik ez a légies illat :)

strawberry92

2011. augusztus 27.

Néha nagyon tetszik az illata, néha viszont iszonyatosan büdösnek érzem:D Tartósság szempontjából nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

onecrimsonnight

2011. augusztus 27.

Egy ideig szerettem a friss illatú parfümöket, de még akkor sem jött be ez. Nekem olyan légfrissítő illata volt, magamon nem bírtam volna hordani. Oda is adtam másnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Tiggi

2011. augusztus 27.

Friss illat, bár nem túl nőies. Egyszer megvettem, de egy idő után úgy éreztem mintha férfi parfümmel lennék befújva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene