Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Saranhuone

2018. január 12.

Ajándékba kaptam de nem szerettem. Szerintem nagymamás, wc-pucoló illatú. Anyám fújkálta el otthon légfrissítőnek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

ennorka

2018. január 12.

Ajándékba kaptam, nagyon nem szerettem.
Locsolkodásra, kölninek lett használva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Ajándékba kaptam, nagyon nem szerettem.
Locsolkodásra, kölninek lett használva.

Szimbike

2018. január 10.

Régen kaptam ajándékba, eleinte borzongtam tőle, később igen megszerettem. Valóban wc illatosítóra hajazó illat, de mégis van benne valami tetszetős. Fanyar nagyon, tengerparti hangulata van. Szerintem fogok rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Albertina

2017. december 23.

Ajándékba kaptam, wc illatosítónak jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Ajándékba kaptam, wc illatosítónak jó volt. :)

nicolekitti

2017. november 19.

Mikor megjelent szagoltam meg, eléggé friss üde illat. Szerintem nem marad meg sokáig az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

elizacreme

2017. november 19.

Ajándékba kaptam, na ez... Büdös. Mintha citrom olajjal kenném be magam. Air wick vécéillatosítóra hajaz.
Light Blue volt ilyen, azt sem szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Light Blue volt ilyen, azt sem szerettem.

nettas

2017. augusztus 25.

Nem tudom mi van mostanság Avonéknál de süllyednek minőségben igen nagy tempóban-nem csak parfüm téren-.... Ez a kölni nem lenne rossz csak 10 perc alatt már sehol nincs kifújás után. Sehol. Tartósabb egy Fa tusfürdő illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Echan

2017. augusztus 15.

Egy ideje használom, de nehezen akar elfogyni ez az egy üvegcse... Ajándékba kaptam. Túl semmilyen az illata, nem is igazán tudom mihez hasonlítani. Vizes bázisú, jellegtelen, fantáziátlan, se nem virág, se nem gyümölcs, talán fűszer... És ami illata van az is hamar elszáll az első szellővel. Azért fogy lassan mert mindig akad jobb a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

brigitto

2017. július 4.

Nehéz lesz megfogalmaznom, mit is érzek ezzel a parfümmel kapcsolatban. Távol álljon tőlem a fellengzősség, tényleg. Én sajátos véleményem és ízlésem szerint hiányolok valamit ebből az illatból. Nyárra kerestem valamit még tavaly, megvettem, bevált, szerettem is, de így, egy év elteltével (valószínűleg az ízlésem fejlődése nyomán) kevésnek kezdtem találni a terméket. Nem úgy egész évi illat tekintetben, hanem mint nyári parfüm. Pontosabban, hiányzik egy kerete az egésznek, hiányzik egy stabil alap, amit én a nyári illatokban is várok, de nála nem kaptam meg. Letisztult, könnyed, de nekem nem ad biztonság érzetet, hiányolok valamit (tényleg nem tudom mi lenne az), számomra így csak a levegőben lóg, nem lehet elérni. Noha, ez semmilyen mértékben sem a termék hiábája, az én ízlésem játszik velem. Megtartani persze megtartom, mert ha olyan kedvem van, akkor kellemes, plusz, ami nagyon nagy piros pont, hogy nálam eléggé tartós (olcsóbb parfümök viszonylatában).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

vicuskat

2017. június 27.

Avon ide vagy oda, még nem találtam ennél jobbat+tartósabbat citrusos kategóriában. Amíg ez így marad, addig jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene