Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Banszky

2017. május 29.

Nekem ez rettentően alkoholos volt,ráadásul szerencsésen kifogtam egy rossz fújókával rendelkező darabot. Hát,nem lett a kedvencem,elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

NaomiNaomi

2017. május 24.

Nagyon szeretem ezt az illatot, legjobb Avon parfüm. Kedvenc nyári parfümöm lett, pedig most rendeltem először. Tenyleg igazi "tisztaságillat", finom, lágy, nőies, más parfümökhöz nem hasonlítható. Barátomnak is kifejezetten tetszik, pedig a legtöbb drágább parfümömre csak azt mondja hogy olyan "átlagos női parfüm, meg túl erős" de ez most nagy kedvenc lett:))))) Nem is értem, sokan miért szólják le. Persze egyénfüggő, rajtam kifejezetten jól mutatnak a friss, citrusos, könnyed illatok. Nekem 5 csillag:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Luna11

2017. április 18.

Finom, tiszta illat, én nagyon szerettem. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Finom, tiszta illat, én nagyon szerettem. Az ára is megfelelő.

GNóri

2017. április 18.

Őt is ajándékba kaptam, és őszintén szólva meglepődtem, hogy milyen jó kis nyári illat. Friss, üde, hűsítő, fanyar, tiszta illat. Amit én leginkább érzek, az a kicsit szúrós pézsma, a lédús grapefruit, és a fehér virágok. A Light Blue-féle tisztaságillatok kedvelőinek ez egy olcsó, kellemes kis alternatíva lehet, én egészen megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

zahraa

2017. április 16.

Gyerekkorom nagy kedvence.
Tiszta, friss, citrusos-gyumolcsos illat. Tartos, viszont jo eros, ovatosan kell hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Gyerekkorom nagy kedvence.

Csirip74

2017. április 16.

Télen vettem egy akcióban, nemrég kezdtem el használni. Tény, hogy sokat kell fújni, szinte testpermetként ahhoz, hogy érződjön. Jófajta tisztaság illat, de azok közül azért nem a legjobb. Elhasználom de nem fogom újravenni. Hármas és négyes között vacillálok. Ma szigorú vagyok legyen hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

ALettah

2017. február 8.

A frézia és a citrus érződik belőle igazán, egy kellemes, hátköznapokon viselhető, letisztult illatot eredményezve. Hangulatában tényleg a napon száradó friss vászont idézi. Tiszta és fehér :) Érdekes, hogy az Avon illatoknál az ár sokszor nem mérvadó - a drágább parfümjeik közt van jónéhány pocsék, az alsó kategóriában pedig ilyen jó kis cuccok is akadnak mint ez, vagy a fantasztikus húga, a Summer White Sunset.
Az árkategórián belül remek kis parfüm ez, az elején érződő erős alkoholpára hamar elszáll. Nem venném újra, de csóró egyetemista parfümmániásként több üveget is elfogyasztottam belőle, kellemes emlék marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

piperepozitív

2017. január 22.

Nekem olyan "egyszerű kis alapillat"-érzésem van vele kapcsolatban. Nem kellemetlen, de egyáltalán nem jellegzetes. A Sunset verziót szerintem jobban eltalálták, intenzívebb és tartósabb is.
Ez az illat olyan, mintha egy limonádét innál valamilyen bonyolult koktél vagy jó bor helyett. Víz, cukor, citromlé - jól esik, oltja a szomjat, a célt teljesíti, de semmilyen pluszt nem ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

MsKors

2017. január 22.

Régen sokat használtam, aztán kiszerettem belőle. Nem volt egy tartós miújság...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Enci90

2017. január 18.

Nagyon szeretem. Friss illatú, fiatalos kölni. Már 2 üveggel elhasználtam és szerettem. Nem untam meg, de semmi különleges illat nincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene