Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
MNNiko

2017. január 13.

Korábban szerettem ezt az illatot, nem túl tartós, de nem drága így nem zavar, ha többször kell belőle újrafújni. Mostanra kicsit elteltem vele és facsarja az orrom, amikor magamra fújom. Ezért egy darabig tuti hanyagolni fogom... Aztán ki tudja, lehet visszatérek hozzá, hiszen korábban többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

nagyrenii

2016. november 16.

Ajándékba kaptam már egy jó ideje, de valahogy mindig volt más, amit használtam. Így csak most került elő. Régebben már elhasználtam belőle egy üveggel. Úgy emlékeztem, hogy kellemes illat volt és szerettem, most viszont ahogy kipróbáltam elsőre nagyon citrusos/citromos kb. mint egy légfrissítő. Aztán végül is egy óra után nagyjából elmúlt ez az erős citromosság és egész kellemes lett az illat. Azért így is kicsit csalódás, régebbről úgy emlékeztem, hogy nagyobb a szerelem ezzel az illattal, valószínű magamnak nem fogom megvenni, de ha esetleg ajándékba kapok máskor is nem fogom bánni. Egyébként nekem tetszik az üvege pont az egyszerűsége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Nekem tetszik ez az illat, csak nem illik hozzám. Tartóssága is megfelelő. Ár érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Lgina

2016. június 11.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt egy idősebb hölgytől. Hozzá illett volna, kora, és pezsgő személyisége miatt. Nekem egyáltalán nem tetszik, annyira citromos rajtam, hogy az már zavaró. Viszont szúnyogok ellen tökéletes nyáron!! És egész tartós is, ahhoz képest, hogy 1300ft körül van az ára. Aki tehát szereti az illatot, annak tökéletes lehet, de akinek a bőrén a citrusos illatok rovarirtószagúak lesznek, mint az enyémen is, annak nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Rockysinger

2016. június 8.

Nekem rég óta megvan , mert a többi közül nem tűnik ki annyira, ezért is használom ritkán..De amikor használom azt nem bánom meg .Tartós és felfrissülök tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Bianca94

2016. május 26.

Anyukámmal nagyon szeretjük az illatát, nem a legtartósabb, de ennyi pénzért megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Sinistra

2016. május 26.

Ez a parfüm az Avon szégyene. Mintha nagyapám arcszeszét felhígították volna vízzel és citromlével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

panneszka

2016. május 3.

Számomra az illat olyan mint az üvege, kis egyszerű, semmitmondó, szinte észrevehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

gymwaaa

2016. április 18.

Nekem nem jött be, ajándékba kaptam, de még mindig ott porosodik a polcon, nem visz rá a lélek hogy használjam, nem jött be az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Loreley

2016. március 28.

Szeretem ezt az illatot,tavasszal tökéletes!De az összetevői nagyon csúnyák.Egy üveggel rendeltem most,mert kb.1200 forint volt,de ha ezt elhasználom nem tervezem újra megvenni. Nem tartós,max 3 óra amíg érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene