Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
kissbarbara1990

2016. március 21.

Friss illatocska, mely gyorsan elillan. Hőségben majd elfújkálom a hétköznapokon. Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

mandula21

2016. március 10.

Nálam alap parfüm nyárra.Friss,citrusos,igazi felüdülés és rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

zdoreebaba

2016. február 21.

Egy kellemes, gyengéd, mégis kifinomult illat. Ha szavakkal kellene jellemeznem: leheletnyi-bársonyos illat. Minden korosztály számára elképzelhető. A február havi katalógus 3 termékből álló szettjében szerepelt ez a kölni és úgy döntöttem megrendelem, mert már régóta szemezgettem vele és 2000 forintért 3 termék nagyon megérte. Hát mit is mondjak... kellemes, mindennapi használatra alkalmas kis illat. Első fújásra kicsit erős volt, de utána kezdett kibontakozni rajta a narancs, a gyöngyvirág és a frézia illata. Én ezt a három összetevőt rendesen kiéreztem benne és egészen tetszett elsőre. Ahogy egyre letisztultabbá vált az illat egyre jobban érezhető volt a bőrömön a jázmin és a grépfrút gyengédsége is. Szenzációs! Én nem nagyon fogom használni, mert a tartósságával nem annyira vagyok kibékülve. Unokatesómnak lesz születésnapja és neki ajándékozom. Remélem megfelel neki és elnyeri a tetszését. Szerintem passzolni fog az ő egyéniségéhez... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 21.

anette09

2016. január 14.

Szeretem, üde illatú, hétköznapokra teljesen jó elfújkálni.:) Nem annyira tartós, de ennyi pénzért nem is várom el tőle. És még a táskámban is teljesen beleillik a kialakítása miatt. Szóval tök jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Yucchan

2016. január 14.

Nekem ez nagyon szappanos-mosóporos illat, örülök, hogy először csak mintát kértem belőle, így már nem érdekel akciós szettben sem.

Ennie86

2015. december 28.

Régen nagyon szerettem. Tényleg nyárias, friss illata van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Régen nagyon szerettem. Tényleg nyárias, friss illata van. :)

Hell

2015. december 18.

Az itteni jó vélemények alapján szereztem be korábban egyet, de számomra ez az illat túl uniszex. Túl is adtam rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

barabara

2015. december 9.

Jó pár éve kaptam ajándékba egy ilyet, már el is feledkeztem róla... Most ismét megajándékoztak vele. Akkor is, s most is tetszett.
Sokféle parfümöt kipróbáltam már, olcsóbbat is, drágábbat is. Lehet, hogy idáig nem jókba futottam bele - de ez igen tartós, az általam próbáltakhoz képest, ritkán tapasztalok ilyet, így tőlem 5csillag.
A tartósságot úgy értem, hogy ha reggel befújom magam még estefelé is érzem. Nem tömény számomra, imádom. Más parfümöket eddig max csak fél óráig éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Tamara91

2015. november 20.

Ez a parfüm nekem a nyarat juttatja eszembe mindig. Csak nyáron használom, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Kakukk

2015. július 18.

Ajándékba kaptam még februárban, akkor megszagoltam, és nagyon nem tetszett. Aztán mivel mégis csak benne van a nevében a 'summer' nyáron előkaptam és tettem egy próbát. És igen, most kifejezetten kellemesebb az illata ebben az évszakban. Nem álmaim illata, de napi fújkálósnak teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene