Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
KlauDiaa

2015. január 22.

Éppen nem rég kaptam ezt a parfümöt és nekem nagyon tetszik az illata, igazi nyári illat, visszaidézi a nyarat így télen.:) A tartósságával sajnos tényleg van egy kis probléma, de szerintem ez nem vészes, a táskámban mindig hordom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

citronella

2015. január 19.

Csodálkozom,hogy ennyire le van pontozva,régi nagy kedvencem,sokáig használtam és mindig mindenki megdicsérte. Úgy tűnik ez is tipikusan olyan,hogy valakinek vagy nagyon bejön-vagy nagyon nem. Tőlem maximális pontot kap,mert nagyon szeretem az illatát,tartós is és még biztos hogy fogok belőle venni a későbbiekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Ildie

2015. január 19.

Anyukám vette nekem tinikoromban, neki tetszett, nekem meg nem volt vele bajom, nem nagyon foglalkoztatott a dolog. Utána egyszer még megvettem, de már gondolkodó fejjel ezért nem volt ez nagy szerelem. Nem egy tartós darab, de igaz, hogy 1300 ft-ért ha 3x fújok egy nap még mindig olcsóbb, mint sok más. Nekem nem jöttki ez a savanyú illat így ennyire, csak annyira, mint amennyire a limonádéban szeretjük. Nem egy nagy szám, de a dm-es parfümök többségénél jobb. Jelenlegi fejemmel nem veszek avonos vagy dm-es parfümöt, ezért meg azért, de anno jó volt ez. Ha valaki büdös, mert a hülye középiskolás tanár jó viccnek gondolja, hogy reggel 9kor futtatni kell egy órán át a diákokat, és nincs zuhanyzó, mert minek lenne, na arra ezt ráfújva viszont nagyon durva szaga lesz, 3-4 osztálytársamnak is volt ilyen, és huhh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

p.cseresznye

2014. október 26.

Valamiért nem lett nagy kedvencem, bár nem rossz kis illat. Nyári melegben frissítő tud lenni, talán nekem picit túl sok benne a fanyarság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

black-cat

2014. október 21.

Az én bőrömön valami szúrós, savanyú limonádé szagú lett, de szerencsére ez hamar el is múlt, mert nagyon nem tartós. Kár, mert a narancssárga társát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Babooca

2014. szeptember 14.

Régebben, még kis tiniként nagyon elvarázsolt az illata. A citrusos illatok vonzottak a bűvkörükbe, soha nem akartam feltűnést kelteni, ezzel sem lehetett. 4 mintám volt belőle, 2 után meguntam. Borzasztóan egysíkú. Édesanyámnak is tetszett, de Neki is ez lett a véleménye végül. Szóval, túl egyszerű, nem tartós. 50 ml-s kiszerelésben véletlenül sem venném meg. Kiérzem belőle sajnos az "Avon-szagot"... Az elmúlt pár év során azt vettem észre, hogy eszméletlen sokat változtam, a citrusos illatokat már lassan el sem tudom viselni magamon, a nehéz, nyomasztó, édes, fűszeres illatokat szeretem, ezektől pedig felfordul a gyomrom. Érdekes.... Lehet, hogy nagy szerepet játszott ez a sok citrusos Avonos parfüm kiskoromból abban, hogy elpártoljak teljesen a légies, könnyed illatoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Aquariusgirl

2014. szeptember 14.

Elolvastam a hsz-eket és nagyon meglepett, h csak Tiggi-nek a véleménye uaz, mint az enyém ..... Szerintem ez legnagyobb jóindulattal is csak UNISEX parfüm, de inkább férfi. Női sztem semmi esetre sem. Most nem ugrik be melyik, de egy "nagy" márka illatának másolata. Egyébként nekem tetszik, nagyon könnyed, nyári illat. Nagyon olcsó, nagyon nem tartós, de ennyi pénzért ezt nem is várhatjuk tőle. Én csak a kezemen próbáltam, na ott ki is derült, hogy már vége is a kapcsolatunknak, a tizenéves fiókáim majd elfújkálják, vagy autó illatosító lesz belőle.
update: pocsék, a fiúk se szerették.autóillatosító lett :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

update: pocsék, a fiúk se szerették.autóillatosító lett :-(

csillamelody

2014. szeptember 9.

Régebben tetszett az illata, sokat is használtam. Nemrég találtam még itthon egy üveggel, és már egyáltalán nem vagyok annyira oda érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 9.

PAncsi79

2014. szeptember 1.

Szeretem az Avon illatait! :-)
Friss, üde nyári illat, azonban sajnos nem túl tartós

Update:
Régebben nagyon szerettem, ezért idén újrarendeltem. Nem tudom, hogy az én ízlésem változott ennyit, vagy maga a termék, de konkrétan rosszul vagyok tőle, amikor magamra fújom! Tolakodó, gyomorforgató illatot érzek most. Még szerencse, hogy nem túl tartós (no nem mintha ezek után szándékomban állna elhasználni...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Szeretem az Avon illatait! :-)
Friss, üde nyári illat, azonban sajnos nem túl tartós

Update:

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Talán anno legelső Avon parfümöm. Már önmagában a neve is csábító volt, de az illata sem utolsó :) Szívesen fújkáltam, nagyon bejött, alig maradt valami az üveg alján (nem tudom miért, de valahogy sosem tudok egy parfümöt sem 100%-ig elhasználni). Jó kis nyári illat, ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene