Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és tiszta nyári illat, melyben a fehér grépfrút, a frézia és a narancsvirágolaj aromáit a jázmin és az orchidea érzéki jegyei ölelik körül. Az alapillatot a pézsma és a keleti szantálfa határozza meg.

Ár: 1000 Ft , Eladó: marilyn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker., fizetés: személyes átvétel vagy foxpost előreutalás után
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
ballia

2014. január 5.

A frissessége miatt szeretem ill. hogy sokáig lehet érezni, szerintem megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

cicaslany91

2013. november 25.

Nem szerettem, elajándékoztam :( A tartóssága sem volt valami híres..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Nem szerettem, elajándékoztam :( A tartóssága sem volt valami híres..

gy.edit0210

2013. november 24.

Kellemes, friss illat, sokáig lehet érezni, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Kellemes, friss illat, sokáig lehet érezni, az ára is jó.

drica

2013. november 24.

Nyári illat, valamelyik nagyobb márka gyenge koppintásának tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Nyári illat, valamelyik nagyobb márka gyenge koppintásának tűnik.

barbi16

2013. november 18.

Kellemes illata van. És sokáig érzem magamon. A Summer White Sunset is nagyon jó, kellemes nyári illat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Lunita

2013. szeptember 11.

Grapefruit és pézsma nagyon nem kellett volna bele szerintem.
Nem tetszett magamon,továbbadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Grapefruit és pézsma nagyon nem kellett volna bele szerintem.
Nem tetszett magamon,továbbadtam.

Yubiri

2013. szeptember 7.

Jó áron volt, emiatt sokan meg is vásárolták a környezetemben és azt kell, hogy mondjam, hogy ahány nőn éreztem, mindenkin más illat volt egy kissé. Sok mindenkin citrusos illatnak éreztem, szerencsére rajtam jobban előjött valami édesebb-krémesebb illat a citrusosság mellett pár félóra elteltével... Ma már nem vásárolnám újra, valószínű a frézia miatt, és ahogy elnéztem a mostani katalógust is, az Avonnak elég sok fréziás parfümje van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

katagi

2013. augusztus 2.

Így a nyári melegben igazán kellemes illat, és sokáig érzem is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Így a nyári melegben igazán kellemes illat, és sokáig érzem is. :)

nagy.nikike

2013. július 15.

Hát megvettem, elhasználtam ,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Hát megvettem, elhasználtam ,de nem fogom újra venni.

hagicica20

2013. július 6.

Tucat illatocska. Nem tartós. A mosóporral kimosott, öblítő nélküli, napon agyonra szárított, emiatt durva tapintásuvá vált vászonruhára emlékeztet. Mint ahogyan a hasonlatom is mondja, elég kellemetlen illat. Báris nekem nagyon nem tetszett. Fél üveggel anyukámnak adtam, aki szivesen elhasználta, neki nagyon tetszett. Emiatt kap három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene