Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
tátombák

2017. április 9.

Annyira kis csinos ez az egész, jó érzés kézbe venni az üveget.
Egyik barátnőm egy időben nagyon bátran locsolta magára, úgyhogy már el sem kezdtem használni, amikor kaptam egy üveggel. Kellemes illat, másokon nagyon tetszik, továbbpasszoltam húgomnak. Ő imádja, és illik hozzá, tényleg látom magam előtt a nyári naplementéket ha megszagolom. Gyakran érzem rajta még suliból hazaérve is. Többször újrarendeltük, ár-értéke teljesen rendben van, nem véletlenül ez az egyik legnépszerűbb Avon illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Annyira kis csinos ez az egész, jó érzés kézbe venni az üveget.

molnaradrikaa

2017. április 8.

❤️ Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

❤️ Imádom

Szucsnori

2017. április 8.

Édeskés, tipikusan tavaszi illata van, ami kicsit hamar elillan ezért párszor újra kell fújni napközben. Én meg vagyok vele elégedve és szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

dorottya96

2017. április 5.

Ez tipikusan az az illat ami felvidít. Nyáron kellemes, őszi borongós napokra meg pláne. Többen írtátok, hogy nem tartós-nekem mégis az. Még másnap fürdés után is érzem magamon. A ruháim is egyértelműen beisszák. Szeretem- akciósan bármikor jó vétel!

Update: tinilány illat. Nyáron a strandra okés, de egyébként fullasztó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Update: tinilány illat. Nyáron a strandra okés, de egyébként fullasztó..

shining

2017. április 3.

Tipikusan nyari illat
Imadtam egy egesznyaron at csak ezt fujkaltam.magamra. a hatranya , hogy hamar elillan sajnos ez az edeskes illata. Akciosan vettem szoval nagyon megerte foleg , hogy imadom az illatat. Biztos ujraveszem .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Tipikusan nyari illat

Damayanti

2017. március 1.

Magamon nem. Viszont egyik kedves barátnőmön határozottan igen :) Nekem kicsit narancsvirágra emlékeztet, amit én annyira nem kedvelek, de említett barátnőmnek pl. nagyon jól állnak az ilyen jellegű illatok. Naplementés hangulata van az illatnak szerintem, előttem egy narancs-vörösben játszó égboltot juttat eszembe az afrikai szavannák felett valamiért, pedig maga az illat alapvetően talán inkább mediterrán jellegű, de bele van csempészve a trópusi vonal is és nálam ez lesz az eredmény :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

nori23

2017. február 8.

Egyszerűen imádom már több éve használtam de még mindig ő a kedvencem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Egyszerűen imádom már több éve használtam de még mindig ő a kedvencem :D

magenta0100

2017. február 8.

Anyukám használja ezt, rajta nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Anyukám használja ezt, rajta nagyon szeretem :)

ahuramazda

2017. január 26.

Igaz még csak három napja használom, de nagyon tetszik :) Viszonylag tartós is, kellemes, nem tolakodó illat :) A kolléganőm szerint tavasz illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Jucus85

2017. január 26.

Tényleg jó,ezért az árért meg aztán!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Tényleg jó,ezért az árért meg aztán!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)