Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Vvn

2017. július 26.

Anyukámnak vettem. (Az árát nem is néztem egyik parfümnek sem, csak az illatát.)
Azt mondtam neki, ha nem tetszik, bármelyik parfümömmel kicserélheti. Viszonylag tartós, jó az illata és az ára is szerencsére baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

fdorottya

2017. július 24.

Nagyon jó illata van, de rajtam sajnos nem tartós. Igazi könnyű, nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Nagyon jó illata van, de rajtam sajnos nem tartós. Igazi könnyű, nyári illat.

vikremmaia

2017. július 3.

Imádom az illatát,tartós,igaz nyári illat.Ennyi pénzért bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Imádom az illatát,tartós,igaz nyári illat.Ennyi pénzért bőven megéri az árát.

Monika195

2017. június 26.

Imádom *-* mindennapi parfümöm,tartós és nyári

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Imádom *-* mindennapi parfümöm,tartós és nyári

Ascyra

2017. június 19.

Meg vagyok lőve ezzel az illattal. Olcsó tömegillat, sokszor szembejön velem az utcán. A párom utálja. Ma reggel magamra fújtam, mivel délutánra úgyis elmegy az illata. DE. És itt az a de, ami végülis mindig beteljesíti a parfümökkel szembeni elvárásaimat: imádom a letisztult illatát! Azok számára, akik nem szeretik, büdösnek érzik, tucatnak, átlagosnak, dinnyének stb. szagolják meg négy óra elteltével: egy nagyon meleg, cukrozott virág illata van, áthajlóban egy mézesteába. Így, komolyan. Ki gondolná, hogy ennyi pénzért csavaros lesz a végeredmény? Ráadásul a négy órával keveset mondtam, estig érezhető a 2-3 fújás. Mézes-édes gyümölcstea... Én szeretem :) Mindig lesz egy ilyenem a drágábbak mellett. Nyári hétköznapra ideális választás, akár munkba, akár egy rohanásra a városban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

MissQuen

2017. június 15.

Nekem ez nem lett a kedvencem. Egyszerűen nem jött be. Nem illik hozzám ez az illat. Tudom, hogy sokaknak tetszik. Engem a sárgadinnyére emlékeztet az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

nikuci

2017. június 12.

A jó vélemények alapján rendeltem meg, nem tudtam milyen lehet az illata. Mikor megérkezett nagyon izgultam vajon tetszeni fog-e, és azt kell mondjam imádom! Sőt annyira megtetszett h még egyre beruháztam. Igazi nyári illat, ha rajtam van tuti megdicsérik. Elég tartós is, én ugy vettem észre mikor én már rég nem érzem magamon, a mellettem lèvöket akkor is megcsap ez a kellemes illat. Olyan, kedvem támad tőle boldognak lenni érzést ad! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Notti94

2017. június 9.

Az édes illatokat szeretem, de ez valamiért kivétel :D nyáron nagyon szeretem az illatát. Avon parfümökhöz képest tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

alongo0716

2017. május 31.

A parfümökről alkotott véleményünk igencsak szubjektív tud lenni.Sőt,van hogy ugyanaz az illat mindenkin masképp érződik.Ez tény.
Én csak jókat tudok írni erről a kb 1400 ft-os csodáról( mert számomra az).
Tartós.Egéssznap érzem.Az a TIPIKUS nyári illat.Csatlakozom az előttem szólokhoz.Sokkal jobb, mint a többi avonos parfűm.Kevés kell belőle.
Egyszoval tudnám jellemezni: vidám ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Én csak jókat tudok írni erről a kb 1400 ft-os csodáról( mert számomra az).
Egyszoval tudnám jellemezni: vidám ☺

Piscinke

2017. május 18.

A fr. nevű oldalon néztem az illatjegyeit, az alapján nagyon kíváncsi lettem rá, jónak tűnt. Pedig amúgy flankerek iránt nemigen szoktam érdeklődni. De ez...hmmm...lótusz, és kicsi fűszer, meg fás? Majdnem vettem vakon. Hála Istennek nem tettem. Ma lett egy kis mintám, és hát nagyon nem...iszonyat harsány, a borsosság erőteljesen dominál benne, uralja az egészet, max. egy kicsi aquás-fás jelleg, ami még sejthető benne. Lemoshatatlan, nincs benne semmi finomság, semmi rafináltság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)