Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Nesh

2020. március 5.

Csak jöttem adni rá egy ötöst. Varázslatos illat, tartós, pénztárca-barát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Csak jöttem adni rá egy ötöst. Varázslatos illat, tartós, pénztárca-barát.

spavanilly

2020. március 3.

Up.:2020.03.03.
...A katalógust lapozgatva megszurkált a komfortzónám kisördöge: "Vedd újra, ezt válaszd, hiszen ez évek óta nem változik és szereted!!! (A hozzá kapcsolódó számsorról nem is beszélve!!!)
Lehet, hogy öregszem. De számomra a havonta bevezetett új illatok többnyire csalódások. Ha esetleg tetszik is valamelyik- "nem fog meg."
Ezért nyúlok vissza mindig az ősrégi illatokhoz, mint amilyen ez is.
...És azért is, mert- bár menthetetlenül imádom az édes illatokat- van benne egy fanyarkás csavar, ami igazán üdítő tud lenni a cukortengerben!
Nyugodtan tegyetek vele egy próbát, ha nem akartok túl sokat áldozni az illatkeresés oltárán!

2015.12.08.
Sokkal tartósabb, mint hittem! EDT létére több parfüm is irigykedhet rá! Nagyon finom, ezt az is bizonyítja, hogy tucatillat lett...akciósan árban a kategóriájában verhetetlen! Nem kötném évszakhoz ezt a terméket, szerintem bármikor jó. Golyós deo- jával egy könnyű illatpárosítás. Szerintem Ő a Celebre utódja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Up.:2020.03.03.
Ezért nyúlok vissza mindig az ősrégi illatokhoz, mint amilyen ez is.

2015.12.08.

sweetnika77

2020. január 23.

Nagyon finom nőies illat,rajtam elég tartós,főleg ruhàn.Kedvező az àra is.Ilyenkor télen is szivesen hasznàlom,valahogy felvidit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

timcsike198989

2020. január 21.

Csodás az illata,igazi nyárias.Viszont az a baj,hogy sajnos nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Csodás az illata,igazi nyárias.Viszont az a baj,hogy sajnos nem tartós.

Aurora1006

2019. november 13.

Az illata tökéletes,bárcsak tartósabb lenne.Nyáron mindig tartok belőle egyet,ezért az árért ajándék! A boldogság,napfény,szerelem illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Nikica28

2019. november 12.

Tökéletes nyári illatú parfüm, jelenleg is van belőle nekem, illata hosszan érezhető. Ár-érték arányban nagyon ott van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Adrienn1024

2019. október 25.

Nekem ez inkább kora őszi mint nyári parfüm, talán a rózsabors és vetiver miatt.Tartósságával nincs gond, bír annyit mint más, márkásabb termékek (sajnos).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

GlamiKitty

2019. október 21.

Tipikus nyári illat számomra, akkor szeretem használni. Tartós, egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Gabria

2019. október 2.

Én is láttam már, hogy ódákat zengenek róla, személyesen is hallottam egy-két jó szót róla, de nekem úgy ahogy van, ezek az illatok nem jönnek be. Lehet mindenki azért van oda-vissza értük, mert olcsó és akkor az ő gondolataikban az már egyből jó is, de nekem annyira mű, olcsó, rossz szaga van. Szerintem még a légfrissítőnknek is jobb illata van ennél. Még szerencse, hogy [szerintem] hamar elillan, vagy pedig egyáltalán nem erős annyira, hogy bárkin is bármennyire érezzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

coramie

2019. szeptember 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos benéztem. Mondjuk megnézhettem volna az összetevőket előtte... valamelyik DM-ben régebben vásárolt parfümöm illatát idézni egy az egyben...talán replay... S mivel azokra a nem túl jó időkre emlékeztet, nem bírom magamra fújni
Sajnos hihetelenül taszít, el is ajándékoztam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sajnos hihetelenül taszít, el is ajándékoztam :(

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)