Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
Glorcika

2019. március 21.

Nagyon kellemes illata van, tényleg olyan nyárias.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon kellemes illata van, tényleg olyan nyárias.

bacsotina9

2019. március 5.

Harmadszorra veszem újra - dupla adagban. Ami azt jelenti, hogy már 4 üveggel elfogyott. Tökéletes, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Zuri001

2019. február 21.

Szuper kis finom, könnyed, igazi tavaszi/nyári illat. Viszonylag elég tartós is és az ára is baráti. Egy próbát megér!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

salamonklara

2019. január 7.

Az egyik kedvenc avonos illata,sokáig megmarad és nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Az egyik kedvenc avonos illata,sokáig megmarad és nagyon jó illata van :)

lohnerniki15

2018. november 16.

A kedvenc avonos parfümöm, ez már legalább a harmadik, amit birtoklok, mindig újraveszem, ha elfogy. Nagyon kellemes nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Brndtt

2018. november 13.

Egyik kedvenc parfümöm, de ez az illat tipikusan az amit csak nyáron bírok elviselni. Ha télen magamra fújom egyszerűen nem tetszik, nincs neki az a "hangulata".
Nyáron mindenki megkérdezi, hogy milyen parfüm ez. Nem kell sokat fújni belőle max 3 fújás és már akkor is nagyon érezhető. Tökéletes illat nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

marysidehouse95

2018. november 12.

Rajtam az illat a krémes nyírfa illatjegyet hordozza leginkább. Imádom, egzotikus, mégis édeskés illat.
Nagyon finom, kár, hogy csak kölni és nem elég tartós.

Viszont annyira tetszik, hogy már többször újra rendeltem.

Ruhára és hajra fújva tartósabb egyébként.

Szeretem, de csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon finom, kár, hogy csak kölni és nem elég tartós.

Viszont annyira tetszik, hogy már többször újra rendeltem.

Ruhára és hajra fújva tartósabb egyébként.

Szeretem, de csak 4-es.

kicsibubu

2018. október 28.

Előre elnézést, de én teljesen értetlenül állok a sok jó vélemény előtt...ezt a szagot még WC illatosítóként sem bírom elviselni, nemhogy magamon. Férfiasnak, kellemetlennek, ócskának érzem, tolakodó, bosszantó, a gyomrom is kavarog tőle. Szerencsére soha nem szoktam sehol érezni 😁 az én példányom pedig megy a kukába, hiszen itt sem kell senkinek 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

monika1974

2018. október 16.

5-6 éve valakin megéreztem ezt az illatot és "leszólítottam" sűrű elnézések közepette, hogy mondja meg mit használ!!! Pont nála volt és így tudtam meg, hogy mit kell keresnem!!! Azonnal intézkedtem!!! Ez volt az első AVON-os kölni amit használtam életemben!!! Kb. 3-4 évig használtam (7-8 üveggel), a testvér illataival együtt!!! Most ismét mást használok, de szabadidősen stb. ezt !!! Nem hagyom kifogyni, mindig van tartalékban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

fokyandi

2018. október 6.

Éveken át használtam ezt a kölnit, bárkin felismerem az illatát. Olcsó, de mégis tartós. Ma már más parfümöket használok, mert kicsit ráuntam, de ha úgy hozza a sors, biztosan újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)