Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
kriszta0626

2018. augusztus 25.

Egyik kedvenc parfümöm. Könnyed, nyári illat, és rendkívül tartós! Több éve, hogy folyamatosan ezt használom, nem tudom megunni. Ráadásul nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

zorica85

2018. augusztus 21.

Édes nyárillat, napsütés, boldogság. Tartóssága is rendben van, pláne ha az árát nézzük. Jópofa az üvege is, illik hozzá a szín is. Nekem bejött az illata, azt nem állítanám biztosra, hogy újraveszem, de még bőven van belőle amúgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

gancsklaudia

2018. augusztus 15.

Az egyetlen valamire való avon parfüm. Talan ez az első ami valami egyedi, más illatot képvisel mint a többi ezer meg ezer parfüm az Avontól. Maga a parfümcsalád viszomt már majdnem ugyanabban az illatkategóroában van. Tartósságra nem rossz, többször újra kell venni. Akcióban teljesen megéri, ki kell próbálni. Akinek az illatvilága tetszik, az szeretni fogja, és ha meg a bőrén is jól működik akkor 100%, hogy újraveszi. Érdemes akció keretében lecsapni rá. Nekem már a 4. üvegem van használatban, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

zsofi02

2018. július 31.

Furcsa, érzek benne valami férfias vonalat és nem csak akkor, ha a bőrömre fújom. Nekem emiatt annyira nem jön be, pedig szeretem nagyon a hasonló illatokat. Kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Eni72

2018. július 23.

Egyik kedvenc nyári illatom. Illata tartós, ár-érték arányban nagyon jó.

Egyik kedvenc nyári illatom. Illata tartós, ár-érték arányban nagyon jó.

bkati

2018. július 16.

A másik kedvenc Avonos nyári illatom! Idén fedeztem csak fel, de jobb később, mint soha. :-) Hajra, ruhára fújva, sokáig tart az illata, amiről nekem egyértelműen a nyár jut eszembe...virágos rét, vagy aranyló búzamező, és a gyermekkor, meg a szappanbuborékok :-D . Kellemes illat, édeskés, de nem cukros, ragacsos, nem nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Vica08

2018. július 15.

Édes illata van, tetszik. Sokáig megmarad az illata, de nem túl tolakodó. Nem mondom, hogy a kedvenc illatom lesz, de egynek elmegy.
Az ár érték aránya kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Az ár érték aránya kedvező.

Enne

2018. július 7.

Az itteni vélemények hatására vásároltam. Aki szereti ezt az illatot, kérem, ne olvasson tovább, sajnos most le kell pontoznom a terméket. Hatalmas örömmel és várakozással bontottam ki, szinte mohón fújtam belőle, először egyet, majd kettőt, és aztán vártam. Türelmetlenül. Kezdett lemászni a mosoly az arcomról. Ez valami banálisan mesterséges, szintetikus "szag" (bocsánat), nem jutott eszembe róla sem a nyár, sem a naplemente, se virág, se gyümölcs, semmi. Elvittem magammal, hátha az első benyomás teszi, és még kétszer próbálkoztam a délután folyamán. Sikertelenül. :( Annyira szertettem volna szeretni, mivel tényleg olcsó, és nagyon dicsért, gondoltam, hátha megtalálom én is A Parfümöm. Meg kell erősítenem, hogy nem vagyok túl kényes az illatok terén, és még soha nem volt olyan parfümöm/edt-m, amitől megváltam volna így vagy úgy. Ezt viszont elajándékoztam. Hátha másnál több szerencséje lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Monitaaa83

2018. július 7.

A summer white "családból" a legjobb! Nyárra tökéletes! Kellemes, finom illata van! Az árához képest viszonylag tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Viki0922

2018. június 27.

Tartós, csodás az illata, olcsó, tök sokáig kitart, kell ennél több? egyébként szerintem kifejezetten nőies, már-már vadító illat, nagymamám szerint férfias, szerintem viszont roppant izgalmas,mellesleg a barátaim is megdícsérték! az avon parfümökkel nagy barátságban vagyok,szinte csak onnan vásároltam még, mert egyszerűen mást nem találok ilyen jónak.... Imádom,ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)