Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
rika.nov.18

2013. április 6.

ma kaptam meg! tetszik azt hiszem...bár én nem érzek narancsot...de sztem nem annyira tartós.
még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

még tesztelem.

agiv

2013. április 4.

Isteni fincsi az illata,a tartósságáról még nemtudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Isteni fincsi az illata,a tartósságáról még nemtudok nyilatkozni.

berniivagyok

2013. április 2.

finom,nyári illata van :) szerintem jó választás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

finom,nyári illata van :) szerintem jó választás :)

Nefertiti

2013. március 31.

Igazi nyari friss, gyumolcsos, citrusos illat.
Arahoz kepest tartos, kiados edt.
Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Igazi nyari friss, gyumolcsos, citrusos illat.
Arahoz kepest tartos, kiados edt.
Szeretem!

xavia

2013. március 31.

eléggé erőteljes, este is érzem, kellemesen frissítő, nyári éjszakák illata! megszerettem! nekem grépfrútos picit!

Dettie21

2013. március 27.

Megérkezett :) Nagyon tetszik az illata, egész nap frissességet áraszt :)
Nagyon tetszik, nem tömény, igazi kis fini nyári illat :)
Így ebben a hóesésben tökéletes nosztalgia!
Reggel 7 óta rajtam van (délután 2 óra) és még mindig intenzív :)
Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Megérkezett :) Nagyon tetszik az illata, egész nap frissességet áraszt :)
Nagyon tetszik, nem tömény, igazi kis fini nyári illat :)
Így ebben a hóesésben tökéletes nosztalgia!
Reggel 7 óta rajtam van (délután 2 óra) és még mindig intenzív :)
Imádom :)

kozlokova73

2013. március 23.

En nagyon elvoltam keseredve,mert szimpatikus volt az uveg,nem egyszer megtortent,hogy a katalogus illatminta nem egyezett mg ilyesmi. No en vettem meg egy katalogust es ha hiszitek,ha nem egesz mas illata volt. azert tettem egy probat,mert a rare pearls helyett today illatot ereztem. higgyetek el komolyan,gyari hiba lehetett. nagyon jol tettem,hogy megvettem a masik katalogust,mert ez egy nagyon tiszta ude illat. Masok is szoktak katalogus illatositott oldal alapjan ertekelni es igy en is ugy teszek,mert a maga katagoriajaban ez egy nagyon kellemes edt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

szabonikolett120

2013. március 23.

Én már megrendeltem,remélem nem lesz másmilyen az illata mint a papíron,bár evvel nem szokott gond lenni.Igazi tavaszi/nyári illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 23.

luca007

2013. március 18.

Én imádom!!Nyárra tökéletes,pont olyan,mint amilyet szerettem volna,nem csalódtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

shara88

2013. március 18.

hát nekem élesben annyira nem jött be, kicsit intenzív... azért félreteszem nyárra, hátha addigra megkedvelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)