Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

rika.nov.18

2013. április 12.

eladtam..baromi tartós..de vmi összegtevevő illata idegesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

eladtam..baromi tartós..de vmi összegtevevő illata idegesít.

Dorcsa

2013. április 11.

Az üvegben szimatolva jobban tetszik mint a bőrömön, a leszáradása olyan furi illat, nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Viszont nagyon tartós rajtam. Jó illatocska ez, tavasszal nyáron elfújkálom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

melange5014

2013. április 11.

Nekem nagyon tetszik.Friss, üde, kellemes, nyári, fiatalos illat.Nem túl intenzív, akárhova eltudom képzelni.A ruhán tartósabb mint a bőrön, de hát ennyi pénzért mit akarunk:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

szil89

2013. április 10.

Nagyon tetszik az illata, ifjúságom gondtalan nyári napjait idézi számomra :D
Tegnap próbáltam először, nyilván ennyi pénzért nem egy egész napos illatfelhőt kell várni, de én úgy éreztem, hogy azért jó pár órát kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Nagyon tetszik az illata, ifjúságom gondtalan nyári napjait idézi számomra :D

Bibi

2013. április 8.

Ma kaptam meg, imádom :D! Friss, kellemes, nőies, odabújós illat. Egyszerre kettőt rendeltem, de nagyon nem bánom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

vador

2013. április 8.

Finoman egyensúlyoz a citrusos mosogatószerek és egy pohár Fanta illata közt, nekem ez se nem orientális, se nem virágos, de legfőképpen nem kellemes. Kár, pedig testvérkéjét kedveltem, el is fújtam belőle egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

rika.nov.18

2013. április 6.

ma kaptam meg! tetszik azt hiszem...bár én nem érzek narancsot...de sztem nem annyira tartós.
még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

még tesztelem.

agiv

2013. április 4.

Isteni fincsi az illata,a tartósságáról még nemtudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Isteni fincsi az illata,a tartósságáról még nemtudok nyilatkozni.

berniivagyok

2013. április 2.

finom,nyári illata van :) szerintem jó választás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

finom,nyári illata van :) szerintem jó választás :)

Nefertiti

2013. március 31.

Igazi nyari friss, gyumolcsos, citrusos illat.
Arahoz kepest tartos, kiados edt.
Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Igazi nyari friss, gyumolcsos, citrusos illat.
Arahoz kepest tartos, kiados edt.
Szeretem!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)