Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Dettie21

2013. március 27.

Megérkezett :) Nagyon tetszik az illata, egész nap frissességet áraszt :)
Nagyon tetszik, nem tömény, igazi kis fini nyári illat :)
Így ebben a hóesésben tökéletes nosztalgia!
Reggel 7 óta rajtam van (délután 2 óra) és még mindig intenzív :)
Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Megérkezett :) Nagyon tetszik az illata, egész nap frissességet áraszt :)
Nagyon tetszik, nem tömény, igazi kis fini nyári illat :)
Így ebben a hóesésben tökéletes nosztalgia!
Reggel 7 óta rajtam van (délután 2 óra) és még mindig intenzív :)
Imádom :)

kozlokova73

2013. március 23.

En nagyon elvoltam keseredve,mert szimpatikus volt az uveg,nem egyszer megtortent,hogy a katalogus illatminta nem egyezett mg ilyesmi. No en vettem meg egy katalogust es ha hiszitek,ha nem egesz mas illata volt. azert tettem egy probat,mert a rare pearls helyett today illatot ereztem. higgyetek el komolyan,gyari hiba lehetett. nagyon jol tettem,hogy megvettem a masik katalogust,mert ez egy nagyon tiszta ude illat. Masok is szoktak katalogus illatositott oldal alapjan ertekelni es igy en is ugy teszek,mert a maga katagoriajaban ez egy nagyon kellemes edt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

szabonikolett120

2013. március 23.

Én már megrendeltem,remélem nem lesz másmilyen az illata mint a papíron,bár evvel nem szokott gond lenni.Igazi tavaszi/nyári illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

luca007

2013. március 18.

Én imádom!!Nyárra tökéletes,pont olyan,mint amilyet szerettem volna,nem csalódtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

shara88

2013. március 18.

hát nekem élesben annyira nem jött be, kicsit intenzív... azért félreteszem nyárra, hátha addigra megkedvelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

karakumsivatag

2013. március 8.

Most kaptam meg a csomagomat, és nagggyon tetszik! 5 csillagot adok, de nem azért, mert hú de nagy kreálmány. Azért adok 5 csillagot, mert a szín, a forma, az illat tökéletesen egyben van+ az ára is jó. Egy tikkasztó kánikulai nap után pontosan ilyen illatot szeretnék viselni egy nyáresti vacsorához, vagy bulizáshoz. Frissítő, édes-krémes-narancsos, de egyáltalán nem fanyar illat. Közepesen tartós-intenzív, de ez kánikulában pont előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)