Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

lohnerniki15

2018. november 16.

A kedvenc avonos parfümöm, ez már legalább a harmadik, amit birtoklok, mindig újraveszem, ha elfogy. Nagyon kellemes nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Brndtt

2018. november 13.

Egyik kedvenc parfümöm, de ez az illat tipikusan az amit csak nyáron bírok elviselni. Ha télen magamra fújom egyszerűen nem tetszik, nincs neki az a "hangulata".
Nyáron mindenki megkérdezi, hogy milyen parfüm ez. Nem kell sokat fújni belőle max 3 fújás és már akkor is nagyon érezhető. Tökéletes illat nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

marysidehouse95

2018. november 12.

Rajtam az illat a krémes nyírfa illatjegyet hordozza leginkább. Imádom, egzotikus, mégis édeskés illat.
Nagyon finom, kár, hogy csak kölni és nem elég tartós.

Viszont annyira tetszik, hogy már többször újra rendeltem.

Ruhára és hajra fújva tartósabb egyébként.

Szeretem, de csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon finom, kár, hogy csak kölni és nem elég tartós.

Viszont annyira tetszik, hogy már többször újra rendeltem.

Ruhára és hajra fújva tartósabb egyébként.

Szeretem, de csak 4-es.

kicsibubu

2018. október 28.

Előre elnézést, de én teljesen értetlenül állok a sok jó vélemény előtt...ezt a szagot még WC illatosítóként sem bírom elviselni, nemhogy magamon. Férfiasnak, kellemetlennek, ócskának érzem, tolakodó, bosszantó, a gyomrom is kavarog tőle. Szerencsére soha nem szoktam sehol érezni 😁 az én példányom pedig megy a kukába, hiszen itt sem kell senkinek 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

monika1974

2018. október 16.

5-6 éve valakin megéreztem ezt az illatot és "leszólítottam" sűrű elnézések közepette, hogy mondja meg mit használ!!! Pont nála volt és így tudtam meg, hogy mit kell keresnem!!! Azonnal intézkedtem!!! Ez volt az első AVON-os kölni amit használtam életemben!!! Kb. 3-4 évig használtam (7-8 üveggel), a testvér illataival együtt!!! Most ismét mást használok, de szabadidősen stb. ezt !!! Nem hagyom kifogyni, mindig van tartalékban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

fokyandi

2018. október 6.

Éveken át használtam ezt a kölnit, bárkin felismerem az illatát. Olcsó, de mégis tartós. Ma már más parfümöket használok, mert kicsit ráuntam, de ha úgy hozza a sors, biztosan újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

ppond

2018. szeptember 19.

Olcsó, de nagyon finom illata van. Mind közül felismerném. Csak nyáron használom, mert ez egy kifejezetten nyári illat. Vannak ennél jóval komolyabb parfümjeim, de ezt soha nem hagynám ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

kriszta0626

2018. augusztus 25.

Egyik kedvenc parfümöm. Könnyed, nyári illat, és rendkívül tartós! Több éve, hogy folyamatosan ezt használom, nem tudom megunni. Ráadásul nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

zorica85

2018. augusztus 21.

Édes nyárillat, napsütés, boldogság. Tartóssága is rendben van, pláne ha az árát nézzük. Jópofa az üvege is, illik hozzá a szín is. Nekem bejött az illata, azt nem állítanám biztosra, hogy újraveszem, de még bőven van belőle amúgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

gancsklaudia

2018. augusztus 15.

Az egyetlen valamire való avon parfüm. Talan ez az első ami valami egyedi, más illatot képvisel mint a többi ezer meg ezer parfüm az Avontól. Maga a parfümcsalád viszomt már majdnem ugyanabban az illatkategóroában van. Tartósságra nem rossz, többször újra kell venni. Akcióban teljesen megéri, ki kell próbálni. Akinek az illatvilága tetszik, az szeretni fogja, és ha meg a bőrén is jól működik akkor 100%, hogy újraveszi. Érdemes akció keretében lecsapni rá. Nekem már a 4. üvegem van használatban, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)