Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
ALettah

2018. június 25.

Megkockáztatom, hogy a jelenleg kapható Avon parfümök dobogós helyezettje, ár-érték arányban pedig abszolút nyertes. Nőies, különleges, izgalmas illat, és meglepően tartós is. Én leginkább a lótusz selymességét és a rózsabors pikánsságát és huncutságát érzem benne, ami egy nyerő kombináció. Hogy miért tartja valaki ezt uniszex illatnak, fel nem foghatom, szerintem abszolút nőies :)
Sajnos mivel egy low-cost parfümről van szó, első fújásnál egy kellemetlen, szúrós alkoholfelhő kíséri, de szerencsére hamar eloszlik. Szívesen szagolnék valami hasonlót egy minőségibb változatban is.
Mivel annyi embernek mondtam, hogy tetszik ez az illat, tavaly karácsonyra többen is ezzel ajándékoztak meg, azt hiszem, mire elfogy a három üveg, bőven meg fogom unni.
UPDATE: Igen, meguntam :( Ritkán nyúlok utána, kb. kéthavonta, de meg kell hagyni, a karakteressége verhetetlen, és talán épp ezért megunható - a minap a buszon éreztem valakin, azonnal felismertem, kedvem lett megint fújni egyet belőle. Most már jobban tetszik a sálon, kabáton maradó utóillata, mint maga az illat. Neki köszönhetően a rózsabors és a lótusz két kedvenc összetevőm lett, tudatosan keresek már olyan illatokat, amelyek ezeket a jegyeket dolgozzák fel másképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Petra28

2018. június 15.

Több mint 4 éve ezt a parfümöt használom. Még mindig nem unom. Imádom. Azóta is dicsérik hogy milyen jó illatom van. Viszonylag sokáig kitart egy üveg. Nagyon jó illata van, Kb fél napig azért lehet érezni az illatot ruhán meg aztán pláne megmarad az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Ayamee

2018. május 29.

Fantasztikus. Ez a kedvenc parfümöm, már a 4. üveggel vettem meg belőle. Nem túl tartós, viszont az illata csodálatos. Ezt a parfümömet dicsérték meg eddig a legtöbbször, tehát bizton állíthatom, hogy nem csak én vagyok vele így :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Amari

2018. május 28.

Szeretem a narancsos illatát, annak ellenére is, hogy nem ez a legtartósabb illat a világon. Mivel csak EDT, így ezt elnézem neki. Többet is elhasználtam már, nyáron szívesen fújkálom, mert nem egy édes, nehéz illat, hanem kicsit mandarinos-narancsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

sarahL

2018. május 28.

Update: Nem tudom mi történt, de egyik nap mégis érte nyúltam (egy éve csücsült érintetlenül a szekrényemben)... valahogy tényleg "elrepít" a nyárba; szabadság, strandolás, csillagnézés, esti tücsök ciripelés, és hasonló érzéseket kelt bennem :) Lehet csak egy fellángolás, de most nagyon rákaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

eszcsy96

2018. május 18.

Nem szoktam Avon parfümöket használni, mert elég egyformának érzem a legtöbbet és tartósságuk is gyenge. Ez az illat viszont más, olyan mosolygós, gyümis, nyári. Az ára és a tartóssága is szuper, nagyon meg vagyok elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

BEE6

2018. május 15.

Illata kellemes, nyárias, tartós (pedig a legtöbb Avonos nem az) Régebben (kb. 3-4 éve) használtam nyáron és párszor kipirosodott tőle a nyakam, kenegettem és el is tűntek. Most újra kipróbáltam. Nem kellett volna. Az egész nyakam tiszta vörös pöttyös lett. Allergiás lettem rá. Az aloe gél, vizes ruha segített rajta. Soha többet! Illata miatt 2 csillag, amúgy 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Fairy0124

2018. május 11.

Kedvencem! Nagyon tartós és nagyon finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kedvencem! Nagyon tartós és nagyon finom illat.

Nymeria94

2018. április 19.

Ez a parfüm egy csoda! Megsaccolni sem tudom, hogy hány üveggel használtam már el belőle, de azt bizton állíthatom, hogy minden évben, amint beköszönt a jó idő, a reggeli parfümválasztás során az esetek nagy többségében érte nyúlok.
Nem hivalkodó vagy tolakodó, hanem egyszerűen egy bájos kis illat, amely képes egy kis vidámságot csempészni a mindennapokba. Újra és újra rácsodálkozom arra, hogy míg ezt az 1500 Ft-os drágaságot szinte minden héten megdicséri rajtam valaki (sokszor teljesen ismeretlen emberek az utcán), addig a Calvin Klein (Forbidden Euphoria) vagy a Paco Rabanne (Olympea) parfümjeim csak immel-ámmal váltanak ki ilyen hatást a nagyérdeműből. Szóval úgy látszik, hogy rajtam valahogy, valamiért ez az illat jobban működik az említett nem éppen kétfilléres kollégáinál. :D A tartósságát illetően sem emelhetek panaszt, hiszen a reggeli parfümhasználat eredménye még mindig egészen jól érezhető rajtam.
Összességében én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel és biztos vagyok benne, hogy ameddig fellelhető lesz az Avon kínálatában, addig hűséges vásárlójuk leszek. Ellenben ha kivonják a forgalomból... erre még csak gondolni sem merek és remélem, hogy a cég sem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Kinleyni

2018. április 12.

Kellemes illat. Engem leginkább a gyerekkori nyaralásaimra emlékeztet, mikor egész napos strandolás után illatos szappannal kifürödtünk a homokból.. komolyan, és ez az asszociáció még engem is meglepett.
Tartósnak nem tartós, de hozza amit ennyiért az ember lánya elvárhat, ezért megy az 5 csillag. Tipikusan nyári illat. Igazi táskába dobálós, szaladgálós.
Update: Tévedtem. Tartós. Kellemesen megnyugtató napfényes virágillata van még fújás után 5 órával is. Igazán megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)