Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
Csobanka

2018. április 4.

Kellemes, barackos illat de sajnos egy 20 eFt-os parfümmel nem vetekedhet. Illata tartós viszonylag de van mellette egy olyan mellékillat, ami teljesen mű és szerintem direkt rakják bele az olcsó parfümökbe, hogy a végén az emberek megvegyék a 15-20-szor drágábbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Szandika12

2018. március 28.

Nekem is volt ilyen, egy 4-t adnék rá, kellemes illata volt, minden alkalommal helyt állt, nem volt annyira tartós, ès inkább drágább parfümök mellett teszem le a voksot már :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

csenged

2018. március 17.

Nemrég kaptam és hihetetlenül tetszik az illata. Igazi tavaszias, pont erre van szükségem ebben a szép időben!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

cicaaholdrol

2018. március 8.

Olvastam a véleményeket pár napja és már meg is érkezett. Megmondom őszintén, sokan emlegették itt a sárgadinnye illatot, ezért is bátorkodtam neki. Az üvege és a csomagolása olyan, mint a százforintos boltokban kapható noname kölniké. Az illata pedig nekem nagyon hasonlít a Salvador Dali - Dalia-ra Sárgadinnyét nem véltem felfedezni. Amúgy kellemes kis illatocska, de nem ért pozitív sokk hatás, mivel már ismerek nagyon-nagyon hasonlót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Encilla

2018. március 4.

Kedves, vidám illat, szerintem nyárra teljesen megfelelő. Én inkább gyümölcsösnek érzem (talán sárgadinnye?), mint virágos-orientálisnak. Ajándékba kaptam, szerintem elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Bonzee

2018. március 2.

Januárban vettem pár Avon parfümöt, amelyekről a legpozitívabb Krémmániás népítéletet olvastam.
Egymás után megérkeztek, és egytől-egyig a kukában végezték. Az én orromnak rettenetesek voltak, egyik-másik után még a homlokom is megsajdult.
Ő viszont hihetetlen. Mintha nem is ugyanaz a cég gyártaná, amelyik azt a sok förmedvényt.
Találkozásom a Sunsettel szeretet volt első slukkra. Vidám, gondűző illata van. Olyan, ami munka közben segít könnyebben átlendülnöm olyan dolgokon (helyzeteken, embereken), amelyek felesleges bosszúságot okoznak. Most is ez van rajtam, reggel 7 óra óta töretlenül frissít és vidít (most délután 4 óra van, és semmit sem veszített az intenzitásából). Miután reggel magamra fújtam, vigyorogva tapostam a havat az irodáig, és út közben még egy Corsás nőnek is segítettem kitolni az autóját a hóakadályból. A Yardley virágillatú tüneményeire írtam a minap, hogy hangulatjavítóak. Nos, a S.W. Sunset duplán az. :) Már meg is rendeltem az otthoni Avonos barátnőmtől az utánpótlást. Március végén, mihelyt hazai földre lépek, rohanok átvenni őket. Addig igyekszem beosztani ezt a kis aranyost, mert nem szívesen rendelek az ebay-en, a katalógus-ár sokszorosáért. Bár ha minden kötél szakadna, lehet, hogy még erre is képes lennék érte... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

ndorisz1996

2018. február 18.

Tipikus nyári illat. Szinte az egyetlen parfüm az Avontól, amit szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Tipikus nyári illat. Szinte az egyetlen parfüm az Avontól, amit szeretek.

dzsudzsi2222

2018. február 16.

Imadom! Kedvenc nyari avon illatom es sok szep nyari emleket felidez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Imadom! Kedvenc nyari avon illatom es sok szep nyari emleket felidez :)

csibike100

2018. február 6.

Kellemes illata van, tökéletes mindennapi, rohangálós illat. Viszont lehetne egy kicsit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

erdelyim

2018. január 24.

Imádom! Kedvenc nyári parfümöm, több éve minden nyáron ezt használom, rengeteg emléket idéz fel az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)