Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Encilla

2018. március 4.

Kedves, vidám illat, szerintem nyárra teljesen megfelelő. Én inkább gyümölcsösnek érzem (talán sárgadinnye?), mint virágos-orientálisnak. Ajándékba kaptam, szerintem elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Bonzee

2018. március 2.

Januárban vettem pár Avon parfümöt, amelyekről a legpozitívabb Krémmániás népítéletet olvastam.
Egymás után megérkeztek, és egytől-egyig a kukában végezték. Az én orromnak rettenetesek voltak, egyik-másik után még a homlokom is megsajdult.
Ő viszont hihetetlen. Mintha nem is ugyanaz a cég gyártaná, amelyik azt a sok förmedvényt.
Találkozásom a Sunsettel szeretet volt első slukkra. Vidám, gondűző illata van. Olyan, ami munka közben segít könnyebben átlendülnöm olyan dolgokon (helyzeteken, embereken), amelyek felesleges bosszúságot okoznak. Most is ez van rajtam, reggel 7 óra óta töretlenül frissít és vidít (most délután 4 óra van, és semmit sem veszített az intenzitásából). Miután reggel magamra fújtam, vigyorogva tapostam a havat az irodáig, és út közben még egy Corsás nőnek is segítettem kitolni az autóját a hóakadályból. A Yardley virágillatú tüneményeire írtam a minap, hogy hangulatjavítóak. Nos, a S.W. Sunset duplán az. :) Már meg is rendeltem az otthoni Avonos barátnőmtől az utánpótlást. Március végén, mihelyt hazai földre lépek, rohanok átvenni őket. Addig igyekszem beosztani ezt a kis aranyost, mert nem szívesen rendelek az ebay-en, a katalógus-ár sokszorosáért. Bár ha minden kötél szakadna, lehet, hogy még erre is képes lennék érte... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

ndorisz1996

2018. február 18.

Tipikus nyári illat. Szinte az egyetlen parfüm az Avontól, amit szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Tipikus nyári illat. Szinte az egyetlen parfüm az Avontól, amit szeretek.

dzsudzsi2222

2018. február 16.

Imadom! Kedvenc nyari avon illatom es sok szep nyari emleket felidez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Imadom! Kedvenc nyari avon illatom es sok szep nyari emleket felidez :)

csibike100

2018. február 6.

Kellemes illata van, tökéletes mindennapi, rohangálós illat. Viszont lehetne egy kicsit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

erdelyim

2018. január 24.

Imádom! Kedvenc nyári parfümöm, több éve minden nyáron ezt használom, rengeteg emléket idéz fel az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Szimbike

2018. január 10.

Ahol lakom, éreztem már velem egykorúakon. Szeretik. Én is szeretem, egyik kedvenc nyáron használatos kölnim. Egyedi illatú, semmivel nem össze téveszthető. Ár-érték arányban kimagasló. Mondhatni nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Mariann1807

2018. január 8.

Kolléganőmön éreztem , aztán miután kiderült a parfüm neve rögtön rendeltem is. Nem bántam meg. Tartós, nyárias illat, de nem csak nyáron használom, ilyenkor télen is olyan jó érzéssel tölt el, mikor kifújom. Imádom, Az ára is nagyon kedvező, talán nem is tudnék még egy ilyet mondani, ami ilyen árkategóriában ennyire jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Ali

2018. január 6.

Hmm ennek tényleg naplemente illata van :)
Nyári estéken, nyár végi, őszi napsütésben tökéletes lesz <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Hmm ennek tényleg naplemente illata van :)
Nyári estéken, nyár végi, őszi napsütésben tökéletes lesz <3

An90

2018. január 1.

A katalógusban tetszett meg az illata, így meg is rendeltem. Nem csalódtam, ugyanazt az illatot kaptam élőben is. Édeskés, viszont a bors vagy a nyírfa miatt van benne egy kis fűszeres csavar, ami nekem nagyon tetszik. :) Már a 2. üveggel használom. Árához képest közepesen tartós, körülményektől függően nagyjából napi 2 alkalommal fújom. Ár-érték arányban nagyon jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)