Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Mandi19

2017. december 30.

Nagyon jó kis parfüm, finom édes illat.
Az árát mindenképpen megéri. Tartósságra sincs baj vele sok drága parfümömnél tartósabb az illata meg nagyon szuper, így az egyik legjobb avonos parfüm szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Nagyon jó kis parfüm, finom édes illat.

Csipetke

2017. december 20.

Először a kolléganőmön éreztem ezt az illatot. Az első gondolatom, hogy wooow ilyen nekem is kell. Meg is rendeltem és nagyon vártam, hogy kipróbálhassam magamon is. Nagyon megszerettem. Csak nyáron használom, mert szerintem igazán nyári friss, üde illata van. És nekem mindig azt juttatja az eszembe mikor magamra fújom, hogy a vízparton andalgok éppen :) idén nyáron is elfújkáltam belőle egyet. Nem nagyon tartós szerintem de engem ennél a parfümnél egyáltalán nem zavar. Nekem pont elég az intenzitása és a tartóssága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

bettiii

2017. december 18.

Nagyon szeretem! Hihetetlenül kellemes gyümölcsös illata van, feldobja a szürke hétköznapokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

barbczi

2017. december 8.

Imádom ezt a parfümöt. A második üveggel használom, habár mostanában kevesebbszer, mint régebben, de valószínűleg ez amiatt van, mert spórolok vele, ameddig újra nem veszem. Ez az illat nekem nem nyári, hanem inkább nyár végi, őszi. Amikor már nincs nagy meleg, de még vannak szép napos idők, kellemes napok. Akkor szeretem nagyon használni. :) Tartóssága közepes nálam, nem érzem egész nap magamon, fél napig azért érződik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

LipLush

2017. október 4.

Anyának van meg, és tényleg nagyon jó illata van. Én is szoktam használni, igazi nyárias parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Imádom!❤❤❤❤
Tartossága nem túl erős de ennyi pénzért ne is várjuk h órák hosszat illatozik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Imádom!❤❤❤❤

eszci

2017. szeptember 21.

Igazi nyári dinnyés illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Igazi nyári dinnyés illat :)

margit17

2017. szeptember 20.

Szerelem volt első szimatolásra, alig vártam, hogy megérkezzen a rendelés. Már a második üveget fogyasztom belőle, még mindig nagyon szeretem, nagyon kellemes, friss és nyárias illata van. Szoktam váltogatni a parfümöket/kölniket, mikor milyen kedvem van, illetve mit viselek, így néha ezt is pihentetem és újra elővéve mindig meglep, hogy milyen jó illata van. Szerintem árban is megéri, tartós is, így csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

weiszi

2017. szeptember 15.

Megmondom őszintén,hogy a maga kategóriàjàban verhetetlen.Finom és az én bőrömön igazàn tartós.Jó érzés viselni,és ha pénztàrcànk nem engedi a dràgàbb parfümök megvételét, ebben nem csalódunk.Inkàbb az édes illatok kedvelői vannak előnyben de nem cukorkàs inkàbb egy kedves illat.Egy próbàt megér,de én màr többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Majida

2017. szeptember 13.

Én nagyon elégedett vagyok vele mindig megrendelem újra és újra kellemes nyári illata van eléggé tartós is csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)