Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

ENI88

2017. szeptember 4.

Egyik kollégámon éreztem először, akkor nagyon megtetszett, így azonnal rendeltem is, mert ő állította, hogy amit d.u. érzek illatot azt még hajnalban fújta magára. Az illatát nagyon szeretem, de sajnos rajtam valahogy nem olyan tartós, max. 2 óra és nem érződik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

bubilany

2017. augusztus 24.

Kellemes az illata de hamar elillan. Nyári frissítőnek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Kellemes az illata de hamar elillan. Nyári frissítőnek jó.

mancus2

2017. augusztus 16.

Ma próbáltam ki a saját bőrömön, eddig csak a barátnőmön éreztem, úgy nagyon tetszett. Rajtam sem okozott csalódást :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Langelica

2017. augusztus 13.

Télen használtam, még volt az üvegben, ezért újra elővettem. Ebben a nagy nyári melegben nem működik rajtam. Fullasztó, túl sok. Hidegben viszont egy kellemes, meleg takaró. Nagyon tartós kölni mivolta ellenére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

mlaura897

2017. augusztus 10.

Az illata valami isteni, én inkább egy friss, gyümölcsös illatnak mondanám.
Ha reggel magamra fújom, akkor nekem körülbelül délig tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Az illata valami isteni, én inkább egy friss, gyümölcsös illatnak mondanám.
Ha reggel magamra fújom, akkor nekem körülbelül délig tart az illata.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Ez volt az első parfümöm amit kaptam, az elején nagyon imádtam :) Viszont már nem tudom elviselni az illatát, nem a parfüm hibája, az enyém. Lehet túlságosan is hozzá szoktam. Az illata tetszett, tartós kis nyárias illat. Fiatalabb koromba még illet is hozzám, de most már nem tudnám elviselni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nikosia

2017. augusztus 3.

Árban kedvező, jó illatú parfüm, de valahogy nekem csak melegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Árban kedvező, jó illatú parfüm, de valahogy nekem csak melegben.

Aprilla

2017. július 30.

Árban jó (legalábbis online felületen,mert a katalógusban drágábban láttam), az illata finom, tartóssága közepes. 5 csillagot adok rá,hogy ne rontsam a pontszámát,de inkább 4,5 csillagot érdemelne,csak annyit meg nem lehet adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

Krivszi

2017. július 28.

I-M-Á-D-O-M
Egyszerűen tökéletes, nagyon szeretem az illatát, kellemes. Rajtam tartós is, és az ára is jó. A legjobb barátnőm ajánlotta, és nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

I-M-Á-D-O-M

Marcsika0720

2017. július 27.

Nekem ez az illat nagyon nem jött be 😕Túl virágos , túl tömény. Az elején nagyon szerettem de aztán annyira too much volt hogy nem bírtam tovább használni és elajándékoztam. Ezt az illatot egy 40 év környékén járó hölgyön tudom leginkább elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)