Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: maracuja, rózsabors, bergamotthéj

Szívjegyek: lótusz, mandarinvirág, gyöngyvirág

Alapjegyek: nyírfa, pézsma, vetiver

Ár: 1000 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Átvhető személyesen Budakeszin vagy postázni is tudom előre utalás után. (Ez esetben a + 1500- forintos költséget bele kell kalkulálni.)
MissQuen

2017. június 15.

Nekem ez nem lett a kedvencem. Egyszerűen nem jött be. Nem illik hozzám ez az illat. Tudom, hogy sokaknak tetszik. Engem a sárgadinnyére emlékeztet az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

nikuci

2017. június 12.

A jó vélemények alapján rendeltem meg, nem tudtam milyen lehet az illata. Mikor megérkezett nagyon izgultam vajon tetszeni fog-e, és azt kell mondjam imádom! Sőt annyira megtetszett h még egyre beruháztam. Igazi nyári illat, ha rajtam van tuti megdicsérik. Elég tartós is, én ugy vettem észre mikor én már rég nem érzem magamon, a mellettem lèvöket akkor is megcsap ez a kellemes illat. Olyan, kedvem támad tőle boldognak lenni érzést ad! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Notti94

2017. június 9.

Az édes illatokat szeretem, de ez valamiért kivétel :D nyáron nagyon szeretem az illatát. Avon parfümökhöz képest tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

alongo0716

2017. május 31.

A parfümökről alkotott véleményünk igencsak szubjektív tud lenni.Sőt,van hogy ugyanaz az illat mindenkin masképp érződik.Ez tény.
Én csak jókat tudok írni erről a kb 1400 ft-os csodáról( mert számomra az).
Tartós.Egéssznap érzem.Az a TIPIKUS nyári illat.Csatlakozom az előttem szólokhoz.Sokkal jobb, mint a többi avonos parfűm.Kevés kell belőle.
Egyszoval tudnám jellemezni: vidám ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Én csak jókat tudok írni erről a kb 1400 ft-os csodáról( mert számomra az).
Egyszoval tudnám jellemezni: vidám ☺

Piscinke

2017. május 18.

A fr. nevű oldalon néztem az illatjegyeit, az alapján nagyon kíváncsi lettem rá, jónak tűnt. Pedig amúgy flankerek iránt nemigen szoktam érdeklődni. De ez...hmmm...lótusz, és kicsi fűszer, meg fás? Majdnem vettem vakon. Hála Istennek nem tettem. Ma lett egy kis mintám, és hát nagyon nem...iszonyat harsány, a borsosság erőteljesen dominál benne, uralja az egészet, max. egy kicsi aquás-fás jelleg, ami még sejthető benne. Lemoshatatlan, nincs benne semmi finomság, semmi rafináltság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Enci11

2017. május 16.

Részben az itteni vélemények miatt vettem meg. Nekem kicsit túl erős az illata, minden nap nem tudnám viselni, viszont mellette szól, hogy tartós illat. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Bubus06

2017. május 15.

Nagyon èrdekes, keserűs-èdeses fás, először maszkulin-többszöri használattal igazán nőies. :) Sokan dicsèrtèk meg rajtam. Szeretem. DE nem èrtem, hogy miről beszèlnek a többiek, mert rajtam nagyon tartós. :D Ès ha kèt fújásnál többet fújok magamra, fulladozok a keserűsègtől.
Sokat fogom a nyáron használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Sokat fogom a nyáron használni. :)

Bubucim

2017. május 14.

Az itteni jó vélemények alapján rendeltem meg. Most meg sajnos le kell pontoznom. Nekem nagyon nem tetszik az illata. A tartóssága kb. 1 óra. Negyedét használtam el, a többi ott csücsül a polcomon. Nem volt drága, azt hiszem, 1500 Ft körül vettem, de pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

zsuzsu92

2017. május 8.

Nem szeretem az avonos illatokat, de ez szuperjó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Nem szeretem az avonos illatokat, de ez szuperjó! :)

Ncsk

2017. április 26.

Meleg, edeskes, de nagyon kulonleges illat. Jo viselni, illata viszont nagyon gyorsan elmegy, nap kozben ujra kell fujni, de egy noi taskaban elfer. Ha valakit ez nem zavar, egy probat ennyiert meger.
Ui.: Biztosan ujra fogom venni. Nem volt nap,hogy ne kerdezte volna vki meg, hogy mi ez a jo illat. Ezek szerint megis tartos, csak magamon nem erzem .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)