Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

tina200000

2014. augusztus 17.

olyan krémes hogy hamar faraghatom ezért vízvonalra használom és nagyon tatrós akár 3 rom órát is kibír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

fdorottya

2014. augusztus 8.

Nagyon szép hangsúlyos vonalat lehet vele húzni! Kár, hogy nem bír ki 3 óránál többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

aideen

2014. július 30.

Szemkontúrnak és szemfestékalapnak is szoktam használni, nagyon tartós. Persze por állagú termékkel muszáj ezt is fixálni, különben maszatolódik. Vízvonalra pedig ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 30.

tot.dominika

2014. július 30.

Vízvonalról sajnos nekem is elmaszatolódik de még nem is találkoztam olyan ceruzával amivel máshogy lett vna. De mégis szeretem mert olyan intenzív mélyfekete színe van amit úgy imádok! Mindenféleképp elhasználom csak majd vigyázok vele:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

zita.czinege

2014. július 24.

Nagyon csodálkozom azokon akik felpontozták és szuper tartósnak mondták ezt az Avon ceruzát. Szerintem egyszerűen POCSÉK!! Maszatolódik, foltosodik, a szemem körül az arccsont felé foltot hagy, amit még életemben nem tapasztaltam egy szemceruzánál sem!
Előfordult hogy reggel kihúztam a szemem és délben a mosdóban döbbenten láttam a nagy fekete karikákat a szemem körül! Még jó hogy észrevettem, még ekkora égést :) Annyira felbosszantott ez a gyenge minőség, hogy egyszerűen kidobtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

PAncsi79

2014. június 30.

A kedvenc szemceruzám!
Intenzív színei vannak, melyek igazán tartósak. A felkenés után nem kenődik (sőt, egy idő után korrigálni sem nagyon tudom), estig a helyén marad, nem kenődik el.
Nem szeretem a túl kemény, nehezen felvihető szemceruzákat, no ezzel ilyen problémám egyáltalán nincs. Viszont a puha állaga miatt igen gyorsan fogy, ezért egy pici ecsettel szoktam feltenni, hogy ne fogyjon olyan gyorsan.
Azt viszont nagyon sajnálom, hogy a Blackberry szín megszűnt :-(
Update: továbbra is nagy a szerelem! A vízvonalon is szupertartós; a minap jártam úgy, hogy egy sötétebb színt felkentem a reggeli sminkeléskor a vízvonalra, majd amikor láttam, hogy túl sötét lesz, próbáltam letörölni, de nem sikerült, úgy odakötött... (mentem sötét vízvonallal dolgozni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

A kedvenc szemceruzám!
Azt viszont nagyon sajnálom, hogy a Blackberry szín megszűnt :-(

dora.gyurkovics

2014. június 29.

Legeslegjobb szemceruza! Tusként (helyett) is megállja a helyét.
Nagyon tartós, simán kibír egy vadabb bulit is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Legeslegjobb szemceruza! Tusként (helyett) is megállja a helyét.
Nagyon tartós, simán kibír egy vadabb bulit is :D

kalmaniki

2014. május 18.

Lila, szürke és fekete árnyalatokat használom néha. Tartósak, intenzívek, szép színekben kapható ez a szemceruza, viszont számomra kicsit nehéz dolgozni vele a géles állaga miatt, vékony tusvonalat alig lehet vele készíteni, vastagabbat könnyedén, de a vízvonalra és alapnak ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

vanessaigornh

2014. május 15.

A türkisz színű elég feltűnő, de jó az állaga. Tartóssága közepes-jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

A türkisz színű elég feltűnő, de jó az állaga. Tartóssága közepes-jó.

123

2014. május 11.

Felső szemhéjra tökéletes, egyáltalán nem maszatolódik vagy kopik!
Igazi fekete és ugyanazt a szintet hozza, mint más márkásabb ceruza, csak jóval olcsóbban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Felső szemhéjra tökéletes, egyáltalán nem maszatolódik vagy kopik!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.