Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

trudee

2014. május 7.

Ami leginkább pozitívum számomra benne, az az, hogy eléggé tartós és nem kenődik, legalábbis a 400 Ft-os Lady Ann meg Kallos szemceruzáimhoz képest ezt nagy előrelépésnek tartom. Tényleg picit nehezebb dolgozni vele, mint egy sima szemceruzával, de megéri a fáradság. Én lilában vettem meg, ami - sajnos vagy szerencsére - akár sötétbarnának is elmegy, úgyhogy nem annyira ruhafüggő a színe, és legalább sötétbarnában már nem kell megvennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Noncsikaaa

2014. május 4.

Ez egy nagyon jó kis "szemceruza" annak, aki nem olyan szerencsétlen, mint én! :D Sajnos képtelen vagyok egy egyenes vonalat húzni, emiatt örökké gondban vagyok a tusokkal. A színe nagyon szép, jó az állaga is, de nagyon hamar szárad, így csak összemaszatoltam vele mindig a szemhéjam. A tesómnak adtam, aki imádja, én pedig maradok a jó öreg Color Trendes szemceruzáknál. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

francais

2014. április 25.

Nem tetszik a színe, nem szép ez a fekete! semmi bársonyosság nincs ebben a színben..........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

csokiskex

2014. április 19.

Pigmentáltnak pigmentált, mint egy közepes minőségű géles ceruza, de ez úgy maszatolódik, hogy ihaj. Nem tud megszáradni és pandás leszek tőle. Gyorsan kopik és nem egyenletesen. Hát nem tudom ... ha a Barry M bold black ceruzája 5 pontos nekem, akkor ez -1

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 19.

Tinuska

2014. április 15.

nem rossz, de nem is a legjobb! maszatolódik, foltokban kopik, viszont levakarhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 15.

Kishoshi

2014. április 2.

Merész,intenzív szín,tartós is!!Faragni necces,mert nagyon puha a hegye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Merész,intenzív szín,tartós is!!Faragni necces,mert nagyon puha a hegye.

Raven11

2014. április 1.

1x rendeltem ilyet feketében. nagyon szép intenzív színe van és tartósnak is mondható.
Egyetlen hátránya, hogy első pár alkalommal csípte a szemem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

Egyetlen hátránya, hogy első pár alkalommal csípte a szemem..

e.inci007

2014. március 30.

Szeretem ezt a szemceruzát, mert elég tartós, viszont nem rég kipróbáltam a vizvonalra és pillanatokon belül éreztem, hogy ég a szemem. Nagyon sajnálom, hogy irritál, eddig még nem igazán találtam olyan szemceruzát, ami tartós vizvonalon, ebben reménykedtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

ebyke92

2014. március 23.

Nagyon tartos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Nagyon tartos :)

miri77

2014. március 21.

Szuper ez a szemceruza!! Nagyon tartós, ugyanolyan este, mint amikor reggel felkentem. Ellenben a lemosással nem kell küzdeni, mert a kétfázisú sminklemosó viszont könnyen leszedi. Két színben van meg , türkizkék és fekete. Nagy kedvenceim, pedig csak egy hete birtoklom őket ( még a hegyezés lesz érdekes).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.