Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

vikocca

2014. március 10.

Amit legelőször észre vettem ,hogy nagyon puha a hegye:S Ez nem tetszett. Aztán reggel felkentem és estig a helyén maradt. 2-3 használat után annyira megkopott a hegye, hogy faragni kellett, de faragni meg nemtudtam mert annyira puha. Ezért kitaláltam, hogy éjszakára berakom a hűtőbe és reggelre használható, faragható:) Én 3ast adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Anheszenamon

2014. február 28.

Ez a kedvenc szemceruzám! Mióta rátaláltam, nem használok más szemcerkát. Nagyon könnyen lehet dolgozni vele, gyönyörű erős színe van, és ami számomra még nagyon fontos, hogy a felső szemhéjon sem kenődik el, nagyon tartós. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

lillaeva

2014. február 28.

Legjobb szemceruzám :) könnyen lehet vele dolgozni és gyönyörű, élénk színe van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

mimóza

2014. február 16.

Iszonyatosan jó termék, felső szemhéjamra a legjobb! Feketét használom, nagyon szép és intenzív színe van. Egész nap tart, nyári időszakban picit rásminkelek, hogy biztosan tartson. Hegyezés előtt én be szoktam tenni a hűtőszekrénybe, sokkal jobban lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

Pici Tini Girl

Korcsoport: < 18
2014. február 16.

Uristen iszonyuan jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. február 16.

Uristen iszonyuan jo.

2014. február 8.

Ár-érték arányban az egyik legjobb szemceruza. Vízvonalon is tartós, nagyon szép színekben kapható. Nekem egy bronz színű, padlizsánlila, khaki és egy fekete van. A fekete igazi alapdarab, de egyiket sem cserélném le! A saját avonos hegyezővel könnyű hegyezni, egyetlen negatívuma, hogy igazán hegyesre lehetetlen hegyezni. Ennek ellenére 5 csillagot kap!

v.szilvia789

2014. február 7.

Tényleg nagyon ragaszkodó, sokáig a helyén marad, tovább, mint a hagyományos szemceruzák. Fekete színben van meg, de sajnos egy kicsit irritálja a szemem, ezért ritkán használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

csokinyuszii97

2014. február 1.

Az aqua pop van meg, nagyon szép, erős színe van. Sajnos könnyen elkenődik, de ez lehet hogy a zsíros bőröm miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

scisneros

2014. január 22.

Egyszerűen eltűnt a szememről, és folyamatosan elkenődött :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 22.

Egyszerűen eltűnt a szememről, és folyamatosan elkenődött :(

hulcsi

2014. január 22.

Legjobb. Van fekete, szürke, lilás árnyalatom. Krémes, könnyű felvinni, tartós, erős a színe. Csak ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.