Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

Bianka07

2014. január 21.

A kedvenc szemceruzám.Nekem feketébe van meg,és csak jót tudok róla mondani.Nagyon tartós,még a vízvonalon is,és nagyon jól pigmentált.Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Berniii

2014. január 19.

A legeslegjobb szemceruza. Nem is fogok mostantól más szemceruzát vásárolni.5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

A legeslegjobb szemceruza. Nem is fogok mostantól más szemceruzát vásárolni.5*

korcsmarosbianka

2014. január 14.

Nagyon jól pigmentált (fekete), könnyen kezelhető, szép tust lehet vele csinálni. Sajnos nekem hamar elmaszatolódik, felmászik a szemhéjamra is. Nem drága és jó, ezért 4-es. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 14.

Tali'Zorah

2014. január 7.

Nagyon szeretem! Könnyű a felvitele, gyönyörűek a színei, a fekete szép, erős fekete. Ha nem kopna meg a nap végére, 5 csillagot kapna, de így marad a 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Oraculum

2014. január 2.

A fekete árnyalat van meg, tetszik, hogy krémes, de mégis gyorsan szárad és könnyen lemosható, nem irritálja a szememet és pénztárcabarát, az összetevők is tetszenek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Padlizsán

2013. december 28.

Több színben is megvan (fekete, blackberry, aqua pop és egy újabb lila). Gyorsan szárad és nagyon krémes állagú,, ezért néha nehezebb szép vékony vonalat húzni. Nekem is bejött, hogy hideg helyen tárolom.
Szempillatőbe 7-8 órát bír ki, vízvonalon hamarabb kopik.
Könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Szempillatőbe 7-8 órát bír ki, vízvonalon hamarabb kopik.
Könnyen lemosható.

mannus93

2013. december 28.

Hát nem a kedvencem, a felső szempilláim tövébe használom és nem könnyű vele dolgozni, darabos túl krémes, szinte sose tökéletes vonal, rá kell segítenem fültisztító pálcikával, mert szép vékony vonalat nem tudok vele húzní. A feketét használom és szép intenzív a színe nagyon jól fog, és tartós is, de könnyen elkenődik, ha nem figyelek oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

manocska8

2013. december 25.

Nagyon szeretem, bár nekem a vízvonalon 1 napot nem bír ki, hajlamos kopásra. Bár ha az árát nézzük, ár-érték arányban nem olyan rossz. Újra venni nem biztos, hogy fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

OAdrienn

2013. december 18.

Igazán tartós, még vízvonalon is. Száradás után nem csúszik, nem kopik. Viszont nehéz vele egyenletes, egyenes vonalat húzni, mert extra krémes. Hegyezés előtt ajánlatos hűtőbe tenni, hogy kicsit megszilárduljon, így hidegen könnyebb vele dolgozni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

c_andersen

2013. december 15.

A türkiz nekem is irritálta a szemem, viszont a szürke nem, azt nagyon szeretem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.