Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

Juuice

2017. július 3.

Hát, hát... Tartósnak tartós, ami nagyon fontos, de nekem az lett volna a lényeg, hogy kék színe van, a katalógusban világoskék volt, de felkenve inkább tűnik feketének. Valóban puha emiatt picit kenődik, de nem vészes, és egyszerű is használni. Ellenben sokat kell hegyezni, és nem olyan a színe, mint vártam. Ha feketének rendeltem volna, max pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

Ez is kiváló, lerobbanthatatlan tartósságú szemceruza, verhetetlen áron. Az enyém sötétzöld, kissé fényes - olyan pici a ceruzám, hogy nem tudom pontosan beazonosítani... Árban pedig egyszerűen verhetetlen!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

tdorina3

2017. június 13.

Nagyon tartós, nem kenődik el napközben, és rendkívül intenzív fekete színe van. Puha, könnyű használni. Nekem elég jó szemceruza-faragóm van, így a hegyezésével sincsenek komolyabb problémáim. Eddigi legjobb szemceruzám.

Upd.: Nem tudom miért, de azt vettem észre, hogy a vízvonalamat kihúzva másnapra apró szemölcsszerű képződmények jelennek meg ott, ahova felkentem... Ha nem használtam, megszűntek a panaszok... Inkább elajándékoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

gcintia

2017. június 9.

Nekem nagyon bejött. Könnyű felvinni, erős szép színe van és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Nekem nagyon bejött. Könnyű felvinni, erős szép színe van és nagyon tartós.

Katsura

2017. április 17.

Két ceruza áll birtokomban: a fekete és lila. A feketének gyönyörű intenzív színe van, tartós. Krémes, emiatt könnyű is használni, nincs az a kőkemény állaga, hogy kibököd vele a saját szemed. A lilával más a helyzet, ő teljesen más. Csomós, csúnya, kenődik, nem is krémes elégge. Nagyon nagy csalódás volt. Lehet, hogy csak az enyém hibás, de a lila katasztrófa, nem működik úgy ahogy azt elvárnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Talus

2017. április 4.

Nagyon szuper kis ceruza!mintha tust használnék.Eleinte kicsit nehezen bántam vele,de gyakorlat teszi a mestert:)
Én önmagával illetve ecsettel is felszoktam vinni.Gyorsan kell vele dolgozni,mert hamar szárad,szép színe van,erős fekete!
Tartósságáról nem is beszélve!Kéne más színt is próbálnom belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Tartósságáról nem is beszélve!Kéne más színt is próbálnom belőle! :)

Vadgesztenye

2017. április 1.

Egy kis gyakorlás után szuper vonal húzható vele, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Egy kis gyakorlás után szuper vonal húzható vele, és nagyon tartós.

AltEra

2017. március 25.

Nagyon különleges állagú ceruza, inkább egy gél tushoz hasonlítanám pigmentáltságban és tartósságban is. Hegyezni kell, illetve ecsettel rá lehet segíteni a formázásra. Rajtam nem igazán szokott elkenődni, alap nélkül is tart, szépen mutat egész nap. A lila árnyalatát évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Zkyra

2017. január 14.

A kedvenc szemceruzám. Fekete és blackberry színekben van meg. Nagyon könnyű vele dolgozni, nem kenődik el. Hegyezés előtt beteszem a hűtőbe, mert szobahőmérsékleten lehetetlenség normálisan meghegyezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

heedi

2017. január 13.

Tavaly rendeltem ilyet először. Akkor ez szuper volt, a kedvencemmé vált. Majd miután elfogyott 1 év múlva, rendeltem másikat, ami annyira puha állagú volt, hogy 2x próbálkoztam vele, azóta érintetlen. Nekem túlságosan puha és használhatatlan ebben a formában. 3 pontot adok azért, mert az első változat a kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.