Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

birdy70

2016. december 4.

rendszeresen veszem az avontól. egész nap hibátlanul fennmarad nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 4.

rendszeresen veszem az avontól. egész nap hibátlanul fennmarad nyáron is.

Kodi

2016. november 1.

Nagyon intenzív fekete színe van, amely szokatlan a kategóriájában. Nem is tudtam rendeltetésszerűen használni, mert szőke nőként vállalhatatlanul erős lett a végeredmény. Puhasága azonban megengedi, hogy úgy használjam, ahogy pixiwoo-éknál láttam, pont ezzel a ceruzával: ferde ecsettel a hegyéről szedem le a festéket, és az ecsettel húzom meg a tusvonalat. Szóval folyékony tusnak is kiválóan alkalmas, természetesen mint ceruza is jól szuperál, de nekem túl erős fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Banszky

2016. november 1.

Nálam igencsak leszerepelt,nem is értem a sok jó véleményt. De kinek a pap,kinek a papné.. Ez inkább egy puha,málló "szemceruza" számomra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
H4niko

2016. október 30.

Puha de jól kezelhető. A végén ecsettel szoktam felvinni mert a ceruza túl vastag hozzá. Szépen tart egész nap, bár én aládolgozok szemhéjalappal. Ahhoz képest hogy Avon felülmúlta az elvárásaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Orsi0401

2016. október 17.

Nagyon tartós és nagyon fekete. Kicsit puhának találom, ahhoz képest, hogy nagyon pontosan kell vele rajzolni, mert utána javításra nem sok lehetőség van. Gyorsan fogy, mert sokat kell hegyezni. Ha kicsit keményebb lenne, ez lenne az egyik legjobb, és legszebb fekete szemceruza. A túlzott puhaság miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

sophiax

2016. szeptember 7.

Nagyon jó kis ceruza, intenzív fekete színe van és könnyű használni. Az árát kicsit túlzásnak tartom, de akciós áron kiváló

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Nem szerettem, nagyon nem. Egyrészről puha és nehéz volt hegyezni, illetve "célozni" se lehetett vele rendesen. Ha viszont egyszer felkerült semmi sem tudta maradéktalanul lehozni, pedig elég sok mindennel próbálkoztam. Végül az élet megoldotta a szenvedésünket egymással, a ceruza belseje egy az egyben kiesett a fa "vázból". Hálistennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

ZaFi

2016. augusztus 10.

Erőteljesen fog, ugyanakkor elkenődik, maszatol...többet árt, mint használ =kukába való

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

lfanni

2016. július 30.

Jól pigmentált és nagyon tartós (nehéz lemosni), de nekem nagyon puha, könnyen elkenődik felvitel közben, maszatol és ha kihegyezem hogy vékony vonalatt húzzak egy vonal után elkopik a hegye így nem tudok vele szép sminket csinálni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Szasszaa94

2016. július 10.

Update: Szuper kis ceruza még mindíg nagy kedvenc, de sajnos előjött egy kis maszatolási defi. Szeret a külső-belső szemzugban kirándulni menni és felső szemhélyra igaz még nem próbáltam sokkal jobban szeretem oda a kifejezetten erre a célra kitalált tusokat, de nem tudom elképzelni, hogy műkődjön ezért -1⭐

Eddigi legjobb ceruzám. A feje kicsit krémes hatású sokkal puhább mint a többi szemceruza nagyon könnyű felkenni a vízvonalra. Nem a világ legtartósabb ceruzája viszont az egyik légintenzívebb. Akik nembírják a szemceruzázást azoknak nagyon ajánlom mert az állaga miatt nem is venni észre ha a szemhez ér, kellemes vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.