Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

Candush

2011. december 19.

tartós, extra fekete. egy nagy kedvenc. nem kenődik el !! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

tartós, extra fekete. egy nagy kedvenc. nem kenődik el !! (:

bbia_

2011. december 5.

A legjobb szemceruza, amit valaha használtam. Reggel 7-kor felkenem és este 7-kor is ugyanott van. Nem kenődik, nem csípi a szememet, a színe intenzív és megfogja a vízvonalamat. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 5.

Maggie

2011. november 25.

Kedvenc szemceruzáim egyike, vízvonalon hipertartós. Könnyen satírozható és nagyon élénk a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

titinem

2011. november 25.

A színe nagyszerű, a tartóssága remek,de törik a hegye, pillanatok alatt elhegyezed az egészet. nem éri meg a fáradtságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

DittyCat

2011. november 5.

Törik a hegye, kenődik, én kidobtam az enyémet (black).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 5.

Törik a hegye, kenődik, én kidobtam az enyémet (black).

Dorcsa

2011. november 5.

Nekem a fekete van. Nem használom túl gyakran nem is tudom miért. Azt viszont észrevettem, hogy elég gyorsan fogy, sűrűn kell hegyezni és tényleg nem a legtartósabb. Maradok inkább a rendes tusoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

gabbancs

2011. október 25.

Nekem egy black és egy bronze árnyalatú van meg, a fekete vízvonalon csodálatos, ilyen tartósat még csak drágábbat találtam, viszont a szemhéjon és a szempillák tövében is maszatolódik. A bronze egyáltalán nem maszatolódik. Mindkettő remek alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

UnVraiAnge

2011. szeptember 26.

Pont ma próbáltam ki a Plumful árnyalatot:D Sajnos azonban ugyanúgy jártam vele, mint a feketével, hogy nagyon tetszik minden szempontból, csak sajnos nem eléggé tartós. A lila és az ezüst olyan 2 óra múlva elpárolgott, bár a fekete úgy egy órával tovább bírta, ami még így is nagyon kevéske. Én 2 csillagot adnék neki, de Anyukámnak borzasztóan könnyezett tőle a szeme, így pedig nem érdemel semmit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

bunieka

2011. szeptember 26.

Nekem lila van belőle, már nem tudom hogy pontosan mi volt a neve, valószínű az a Plumful... Nekem néha krémes lesz, majdhogynem maszatolódik...Néha meg alig tudom belőle kicsalni a színt. De egyébként gyönyörű színe van, csak meg kell tanulni vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

jucika

2011. szeptember 19.

Nekem a Silver árnyalatú van meg, de szeretnék más színeket is beszerezni, mert valóban gyönyörű színe van, nagyon tartós, és könnyen felvihető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.