Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

Audrey21

2016. július 10.

A legjobb szemceruza amit eddig használtam. Elég puha hogy kényelmes legyen vele dolgozni, de ha megszállott nem megy sehova. Lemon viszont egy rémálom. Be fogok tárolni több színből is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

csill87

2016. július 7.

Ha az alsó vízvonalat húztam ki vele, lefolyt..de ha csak a felső szemhéjamra vittem fel,és ott maszatoltam el, akkor is lefolyt az alsóra... :D Én még ilyet nem láttam, fél óránként kellett ellenőrizgetni. Mondjuk a szememet nem irritálta, csak vándorolni szeretett az arcomon... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Kremcica

2016. július 7.

Picit tapadós és hamar fogy, előfordul hogy letörik de nagyon könnyű vele dolgozni. Alá szoktam púderozni és akkor nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

esztii08

2016. június 26.

Nagyon jó színe van, picit maszatolódik, de nem vészes. A problémám vele annyi, hogy hamar fogy, és miután egyszer letörtem a hegyét véletlen, nem lehet vele szépen dolgozni. Nem értem, miért:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

xxNikixx

2016. június 26.

Legutóbbi avonos rendelésembe beleraktam ezt a szemceruzát. Szerintem nagyon jó, rendesen fog, szép fényes, tartós is. A hegyezésével sincs semmi bajom. Egyetlen egy hátránya, hogy mivel nagyon krémes így nagyon gyorsan fogy, de ettől el tudok tekinteni, mert még ilyen jó szemceruzám sosem volt :)

Update: kontaktlencsés vagyok és nem tudom milyen összetevője, de konkrétan megmarja a lencsét ahogy ráragad a szemfesték, és utánna persze mindig odaragad a festék a megmart helyére. Ezen meglepődtem nagyon, mivel ilyen tapasztalatom még sosem volt :( egyébként a sima essence-es szemceruzával nincs semmi gond, mégcsak nem is tapad a lencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Alexandra0727

2016. május 28.

Régen mintha jobb lett volna, de még mindig a szeretem . Főleg alkalmakra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Lexy96

2016. május 16.

Jól fog de kenődik és érzékeny is lettem rá, folyton könnyeztem tőle szóval inkább abba hagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

MajomMasni24

2016. május 10.

Mindenkinek ajánlom. Évekig használtam, amíg át nem tértem a tusokra, de mindig van itthon belőle, mert néhanapján még használom,tartós, nagyon erős a feketéje, alul-felül könnyű használni a szemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Roslyn

2016. május 7.

Nem igazán vált be. Kenődik, puha, valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Nem igazán vált be. Kenődik, puha, valahogy nem az igazi.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. május 6.

Megörültem hogy hű de jó egy ceruza alapú tus. Na hát nem. Tudjátok ez mi? Ez egy kenődős szemcerka. Persze füstös sminkek alapja de az nem az én terem. Ajánlom ha szereted a krémes ceruzákat de ha ez nem a te asztalod akkor nem. Igazából pigmentált tartós meg minden de nekem nem tetszik. :c

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.