Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

m087

2016. április 29.

Kedvenc szemceruzám, évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Kedvenc szemceruzám, évek óta csak ezt használom.

Fleurfreya

2016. április 20.

Többször újra vettem már. Nagyon jó akár az alsó szempillánál, ahol kicsit el szoktam satírozni vagy akár szemhéjtusként is a felső szempillák tövében.
Nekem egész nap tartós. A vízvonalon már sajnos nem marad meg sokáig, úgyhogy ott már nem is használom emiatt.
A hegyezésével kapcsolatban egyet értek az előttem szólókkal, hogy mivel nagyon puha és krémes hamar el lehet faragni és sokszor beleütközök a hegyező falába mikor próbálom kihúzni a hegyezőből a kemény forgács miatt és sajnos ilyenkor letöröm a kihegyezett részt. Így sajna tényleg elég hamar el fog fogyni, hogy folyton letörik. :( Nagyon óvatosan kell bánni vele...... :)))) ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Orsolya13

2016. március 24.

Kedvenc szemceruzám. Szempilla alá és a vízvonalon nem használom, mert akkor egész nap könnyezik a szemem, de ezeken a részeken megoldottam más szemceruzával a helyettesítést. Szempilla fölé szép vonalat lehet vele húzni és a helyén marad egész nap. Nekem pótolhatatlan ez a ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

xirtla

2016. március 16.

A fekete színű változata van meg. Tényleg nagyon szép fekete, olyan amit elvárnánk egy fekete szemceruzától. Nagyon puha, ennek következtében eléggé kenődik és ha a szempillatövemet akarom vele alul kihúzni,akkor van, hogy darabosan ott marad a szempilláimon. Faragása szintén kellemetlen. Nekem nem tartós a vízvonalon sem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

nicolebunny

2016. március 5.

Fekete színben van meg. Nagyon puha, és nagyon pigmentált, naggyon sötét fekete. Tényleg olyan, mintha szemhéjtust használnánk. Mondjuk ha a szempillatövet húzom ki vele felül, akkor hajlamos felkenődni a szemhéjra. Viszont a vízvonalon szépen megmarad, én akkor szoktam újrahúzni, mikor indulok haza munkából, de akkor sem vállalhatatlan még :)

Negatívumai: Nehéz hegyezni, mert belekenődik a hegyezőbe, és a fa-része nagyon kemény. Nem lehet szép hegyesre kihegyezni. Ráadásul, ha már tompább a ceruza, akkor elég durván meg tud karcolni :O Összességében szeretem, de szemhéjra nem kenem, oda inkább filces tust használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

danyadi77

2016. február 20.

Most fogyott el a türelmem vele kapcsolatban, hogy felét elhasználtam, vagy inkább elhegyeztem. Vastag, puha, kenődik, maszatolódik.Vékony vonalat nem lehet vele húzni, a vastagot nem lehet eldolgozni, mert akkor már nem elég fekete. Amúgy tényleg olyan, mintha tusvonalat húzna vele az ember, de még azt is könnyebb tussal, mint ezzel a ceruzával dolgozni. Nagyon nehéz hegyezni is, túl puha, s gyorsan elfogy. Ez az egy olyan termékem van, amire napközben figyelni kell, mert szétmaszatolódik, és elég gyorsan. Elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

mmartina97

2016. február 7.

Puha,krémes,pigmentált erős színe van. A fekete és a blueberry árnyalat van meg. Mindkettőt nagyon szeretem. A hátránya az hogy gyorsan kell vele dolgozni,mivel nagyon hamar megszárad.Én szeméhtusnak használom őket.Viszont szemhéjalapot is használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Rosemodee

2016. február 1.

Na ez aztán fekete. Óvatosan bánok vele mert jó alapra ráköt mint a beton. Plussz ha rá is fixálok fekete szemhéjpúderrel és megállom, h ne piszkáljam el 6 órát elég fixen áll. Akciósan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

zsofia93

2016. január 24.

Szemceruzanak hasznalom annak tokeletes, viszont szemhejtusnak nagyon puha lenne, ugyhogy arra ki se probaltam. Szep fekete szine van es ahogy elnezem jo sokaig eleg lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 24.

Nikike05

2016. január 23.

Puha, krémes , szép intenziv fekete
csak ezzel húzom ki a szemem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Puha, krémes , szép intenziv fekete
csak ezzel húzom ki a szemem :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.