Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

szisz5

2015. december 28.

Egyszerűen nem értem ezt a rengeteg pozitív véleményt. Hitvány minőségű termék. A leírás azt ígéri: "puha". Na hát ez tényleg annyira puha, hogy használhatatlan, foltokban viszi fel a színt a vízvonalra, annyira krémes és 1 perc után lekopik + alátámasztom az előttem szólók véleményét: tényleg nem lehet rendesen hegyezni, annyira kemény a fa része. Kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Frumus

2015. december 27.

Szeretem használni, nálam az alabdarabokhoz tartozik. Jól húzható, puha ceruza, beül a vonalra és intenzív a színe (főként a feketét használom). Ami talán hátrány, az, hogy napközben utána kell igazítani, mert el-el maszatolódhat. Tusként én nem használom, de állaga miatt szerintem úgy is működhet. Több árnyalatával próbálkoztam, volt belőle bronzos és türkizzöld is, de a feketét vettem csak újra. Viszont azt már sokadjára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Aranyvacak

2015. november 21.

Tényleg nem tartós és az ezüst színű csúnya is. A könnyű felvitelért kap 2 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

missk

2015. november 20.

Személy szerint utálom ! 3 óra és az egész az alsó szemhéjamon van. Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

Személy szerint utálom ! 3 óra és az egész az alsó szemhéjamon van. Borzalom.

henni1977

2015. november 18.

Hát sajna nekem nem vált be, pedig nagyon akartam szeretni, mert nagyon szép lila színe van.
Nagyon örültem , hogypuha -krémes textúrája van,de sajnos pont ez az ami miatt nem tudom használni, mert annyira krémes , hogy a hegye szinte szétolvad.
Nem lehet vele egy normális vonalat sem húzni.
A hegyezése sem egyszerű, bár mire már alig maradt belőle találtam egy szuper hegyezőt, amivel egyszerűbb dolgom lett volna.Igaz az mit sem segít az állagán.
Szóval nekem nem vált be , de a színe miatt megkapja tőlem a 3 csillagot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Nem lehet vele egy normális vonalat sem húzni.
Szóval nekem nem vált be , de a színe miatt megkapja tőlem a 3 csillagot .

Cilu

2015. november 14.

Kedvenc. Az ezüst és a fekete van meg. Könnyen lehet szép vonalakat húzni és nagyon jó puha. Viszont miután kihegyeztem a feketét nagyon elkezdett kenődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

seidnerdora

2015. november 11.

Legjobb szemceruza és tusként is lehet használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

Legjobb szemceruza és tusként is lehet használni!

Csipetke

2015. október 14.

Nekem ilyen baba rózsaszín árnyalata van meg.Szeretek vele tusvonalat húzni nagyon szépen tudok vele dolgozni.Bár a hegyezése elég macera,szerintem azért mert egy kicsit túl puha a hegye.De persze ez az előnye is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

timikee7

2015. szeptember 11.

Amióta kipróbáltam csak ezt használom szemceruzaként vagy tusként. Nagyon szépen meg tudom vele húzni a vonalat. Hosszú nap után a végére szokott csak egy kicsit elkenődni. Mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Dea

2015. augusztus 27.

Nekem nem igazán jött be ez a szemceruza,a feketét vettem és nem tudtam vele tusvonalat húzni,másra pedig elég egy olcsóbb ceruza nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.