Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

Yume

2015. június 10.

Hát ez egy érdekes termék számomra :) Először alsó vízvonalra használtam , nagyon tartós volt , de valahogy túl feltűnő és nem tetszett . Ezután elkezdtem tusvonalhoz használni , oda egyszerűen tökéletes ...lett volna , de állandóan hegyeznem kellett mert nagyon gyorsan tompult , szóval ezt meguntam , kiszedtem a belet a ceruzából ( ami amúgy elég fárasztó munka volt xD ) , beletettem egy kis tégelybe , megolvasztottam , kész . De amint beletettem a tusecsetet rájöttem h ez így nagyon száraz lesz ... oké , megint felolvasztottam és pluszba tettem bele egy picike kókuszolajat . Na így már TÖKÉLETES , nagyon sokáig ki fog tartani ahogy látom , és úgy vettem észre h ez a folyamat nem változtatta meg a minőségét sem :) Tusecsettel pedig bármikor szépen fel lehet vinni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

Kori

2015. június 9.

Legalább 7 ilyen szemhéjtust használtam el, de egy ideje már nem rendelem. A legutóbbi ceruza több, mint fele meg van még, és valószínűleg meg is marad, mert egyszerűen már nem használom, visszatértem a folyékony tushoz. Eleinte önmagában, később az ecsetes tus alá használtam satírozva. Nagyon könnyű a felvitele, szinte olvad, ahogy bőrfelülethez ér. A tartóssága önmagában 4-5 órát bírt, utána kopni és a nap végére maszatolódni is kezdett. A faragása nekem egy külön reggeli program volt, bármennyire is próbáltam óvatosan csinálni, valahogy mindig sikerült legalább egyszer letörnöm tőből a hegyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

soosrekasag

2015. április 29.

Ooooolyan szuper, hogy nagyon. Kb. négy éve használtam először, amikor meguntam a folytonos fekete tusvonalat. Nagyon szerettem a bronzos árnyalatot, de már nem lehet kapni azt a színt. Nagyon jól megmaradt a felső szemhéjamon, plusz akinek zöldes-barna szeme van(két hasonló szemszínű ismerősöm próbálta még), annak valami vadítóan kiemeli a zöldes csillogást az íriszében. Én nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nem kapható az az árnyalat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

Jolles

2015. március 30.

Eleinte nem voltam oda érte, úgyhogy egy fél évet pihent a sminkes dobozomban. Aztán valahogy újra ráleltem és azóta használom, sőt már vettem újat is, egy feketét meg egy lilát. A lilától sajnos begyulladt a szemem, az nálam hanyagolandó, pedig nagyon tetszett a színe!
Tusvonalként használom, mert a vízvonalon nagyon könnyen maszatolódik, pedig nem könnyezem annyit, hogy ez indokolt lenne. Nagyon tartós, szép vonalat lehet vele húzni, hegyezni mondjuk egy rémálom, de hát annyi baj legyen. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

loju

2015. március 25.

Nagyon szép, pigmentált a színe, vízvonalra is jó. Én alulra használom csak, felülre tussal festek, így megfelelő a minősége! Sokszor kell hegyezni, így viszonylag gyorsan fogy, de ennek ellenére nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Nonoo

2015. március 9.

Nagyon szuper! Az egyetlen kontúr, ami fent marad estig úgy, ahogy reggel felkentem. A hegyezésével nekem is vannak problémáim, de annyira jó, hogy nem igazán érdekel:) Már többször újravettem, a sminkeim között fix termék lesz, amíg csak lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

vivoo

2015. március 7.

Fantasztikus! Szeretem, hogy ennyire intenzív a színe, gyönyörű sminkeket tudok kreálni vele. Csak alulra szoktam használni, a szemhéjamra tust használok. Egész nap tart, nem mosódik el. Gyakran kell hegyezni, ezáltal sajnos gyorsan fogy. Egyedül ezért vonok le egy pontot, de ez sem akkora hiba. Viszont tompán nem lehet vele szépen dolgozni. Már a másodikat használom lassan el, biztosan újraveszem a közeljövőben. :)

Update: Sajnálatos módon muszáj lepontoznom. Egy idő után egyszerűen nem lehet hegyezni, és annyira szúrós, hogy így képtelenség vele dolgozni. Maradok inkább a szokásos ceruzáknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

tarkacica

2015. február 27.

Nagyon erős fekete szine van, könnyű vele dolgozni. Viszont könnyen maszatolódik, nekem sima lemosóval egyből lejött.
Ennek ellenére az eddigi legjobb szemceruza, amivel találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 27.

Ennek ellenére az eddigi legjobb szemceruza, amivel találkoztam.

infinite01@freemail.hu

2015. február 26.

hát ez tényleg ott marad estig, ahová reggel kenem fel... az első szemceruza ami nem tesz csalódottá és nem kenődik fel a zsíros szemhéjam felső részére. Nehéz hegyezni (leginkább fagyasztva) de könnyű használni. Szupiii

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Marababa

2015. február 15.

Állandó termék a palettámon. Meg sem tudom mondani, hány darab van itthon, illetve hányat "fogyasztottam" már el. Szerintem csúcsminőség. Az egyik kedvencem. Tusvonal húzására, valamint alulra is használom. Egész nap tart, nem kenődik el. Ha akciós, akkor én hármasával-ötösével veszem, tanácsadónői áron különösen baráti. Remélem örökké szerepelni fog az Avon kínálatában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.