Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   1,15 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Precíz, puha, gél állagú szemhéjtus.

pahihenriett

2015. február 13.

Én ugy vagyok vele, hogy jó is meg nem is. Nem drága, nagyon de nagyon tartós és sminklemosóval is alig tudom leszedni, és nekem ez már sok :D, a színe állaga tökéletes, de hamar elfogy... hegyezni elég nehéz,hegyesre nem is lehet és ha nem hegyes akkor nehezen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 13.

Annabella2010

2015. február 8.

Szeretem az eros szinet, es viz hatasara se kenodik nekem. Viszont annyira puha hogy nagyon nehez egyenes vonalat huzni😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Lory

2015. február 7.

Nem lett a kedvencem,rettenetesen puha de teljesen nem pontozom le emiatt,mert ezt is ígéri,hogy puha meg gél-állagú...magamra vessek,hogy mégis úgy gondoltam a magamévá kell,hogy tegyem:)Gyakran kell hegyezni,ha egy picit tompább már nem lehet szépen dolgozni vele,így gyorsan fogy,mindemellett meg rendesen el is tud kenődni.Aki az ennyire puha ceruzákat szereti,csak az jár jól vele,én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Ancsibaba1993

2015. február 6.

Ez igen.... Árban teljesen megéri,egyetlen húzással intenzív,precíz kontúrt adhatok a szemeimnek a használatával. Talán egy hibája hogy nem áll meg a helyén hosszú távon,viszonylag könnyen maszatolódik,de valamit valamiért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

hjh666

2015. január 21.

Minden lehetőséget kihasználom amikor csak rendelhető, hogy magamévá tegyem, mivel nem minden katalógusban (volt hogy hónapokig) nem kapható. Valóban kell hozzá egy kis rutin, ki kell tapasztalni a felvitelét, de megéri. Mióta forgalomban van ez a termék ezt használom, teljes elégedettséggel. Télen,nyáron, vízben, hóban fagyban állja a sarat. Lemosni is sminklemosóval érdemes annyira tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

GNóri

2015. január 10.

Rettenetes. Alapvetően jó a kézügyességem, plusz gimis korom óta kihúzom a szemem, van rutinom a szemfestésben, és minden más szemceruzával/tussal szépen ki tudom magam festeni, de ez valami borzalom. Nem tudtam vele pontos, vékony vonalat húzni, vastag, göcsörtös panda szemfestésem lett tőle, nehezen száradt, kenődött az arcomon mindenfelé. Hamar elkopott, többféle hegyezővel próbáltam hegyezni, egyel sem sikerült, a próbálkozásban elhegyeztem kb. az egész ceruzát. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Rami:)<3

2015. január 2.

Nagyon szép tartós vonalat lehet vele húzni.A fekete van meg :) Hátránya az hogy hamar elfogy sokat kell hegyezni így nem igazán érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

anemone

2014. december 25.

Tusvonalat szoktam vele húzni, a feketét használom. Nem sminkelek minden nap és emiatt nem is vagyok ügyes benne. A hagyományos ecsetes tusokkal soha nem is tudtam normális vonalat húzni, ezzel viszont elég elfoghatóan sikerül. Azt vettem észre, ha cicás szemet rajzoltam, akkor a szem vonalán túllógó rész maszatolódik. Ha csak a külső szemzug széléig húzom, akkor tartós, még délutánra, estére is szép. Nem fogy gyorsan, kb 3 év alatt 2 db-ot használtam el. Ha elfogy rendelek belőle újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

BukiAndi

2014. október 16.

A feketét használom, tusvonalat szoktam vele húzni. Ha nem alapozok alá, akkor hajlamos fölragadni a pislogástól a szemhéjamra. Rendkívül tartós, nap végén még mindig gyönyörű fekete színe van, nem az a megkopott szürke. Iszonyat lassan fogy, mindennapos használat mellett majdnem egy év alatt sikerült elhasználnom. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

dori96

2014. augusztus 31.

vízvonalra használtam, nagyon szép sötét élénk színe van, nálam tartósnak bizonyult.most nincs avonos ismerősöm, de ha lenne, újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.