Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális szemhéjtus praktikus tégelyben.

3 árnyalatban kapható.

600 Ft Avon SuperShock Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Ajándék vásárlás mellé - Avon SuperShock Szemhéjtus (flashy brown)
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható/ néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: -
Kingus23

2016. december 6.

Jó és nagyon sokáig elég,néha picit lepereg/lepotyog de megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Jó és nagyon sokáig elég,néha picit lepereg/lepotyog de megéri az árát

janes933

2016. december 4.

Nekem nincs vele problémám, hogy ecsettel kell felvinni, viszont egyáltalán nem fekete, inkább sötét szürke és csillámos.Felbontas után szépen tudtam vele dolgozni de egy idő után kiszáradt ?! Egyáltalán nem tartós és könnyen el is kenödik. Biztos, hogy nem vennem újra .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Kremcica

2016. október 29.

Már az hogy csak ecsettel lehet felvinni szokni kell. Újonnan elég krémes, de tényleg nem elég fekete. Inkább csillámos sötétszürke. És más tusommal ellenben nem tudom több áthúzással feketére varázsolni. Eleinte míg friss volt szépen felkentem a szemhéjalapra és maradt a helyén egész nap. DE hamar elkezdett száradni és utána bár még lehetett használni, de potyogós darabkás lett és nem túl tartós. Ismerősöm imádja, van neki minden fellelhető színben de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

fannivea

2016. július 17.

Nemjo. Nem eleg pigmentalt, es szaradas utan is konnyen kenodik ha nem vigyazunk. Nehez vele dolgozni.
Nem ajanlom, de majd elhasznalom valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Nem ajanlom, de majd elhasznalom valahogy.

enikoo97

2016. június 20.

Az első tégelyes szemhéjtus amit használtam életemben , és nagyon bejön. Mindig azt hittem ezeknek nehéz a használata pedig megdöbbentően könnyű. Nem bánom hogy nem matt fekete ez a szemhéjtus mert pont ettől lesz különleges hogy ilyen csillogós szürke. Nekem tartós és nem kenődik el. Nagyon egyszerű a felvitele. Nálam 5/5*-os termék!!♥

Hááát így még pár hónap használat után már nem vagyok ilyen lelkes..használata még mindig jó ,de nagyon könnyen beszárad és akkor azt a részt már nem lehet felhasználni .. váltok inkább 5/3* - ra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

vikiko17

2016. június 12.

mindenkit óva intek ettől a terméktől, nagy reményekkel rendeltem meg de amikor megkaptam csalódnom kellett benne. :( Tényleg megadtam neki az esélyt még a hozzátartozó ecsetet is megrendeltem de egyszerűen siralmas, nem lehet rendesen felvinni és nem is fekete lesz hanem ilyen szürkés furcsaság (ahogy az előttem lévők is írták)... csak azért adok neki 1*-ot mert az a minimum

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

szabo123

2016. május 21.

Hát hol is kezdjem...az újságban szép fekete,krémes állagú képet kapunk róla.Egyből megtetszett gondoltam megéri!Ám amikor kézhez kapva kinyitottam,elég nagy csalódás ért.Gondoltam kipróbálom.A fekete szín helyett valami sötét szürke szerűség van benne..batár nagy csillámokkal.Elsőre egyáltalán nem tetszett ,használhatatlannak tartottam,Valamelyik nap a kezembe akadt,gondoltam adok neki még egy esélyt..ferde ecset segítségével elég szépen feltudtam vinni.A véleményem még mindig ugyan az..elhasználom bár nagyon kemény :( de újra nem tudom,hogy megvenném-e!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Jancsa

2016. május 13.

Nekem a sötétkék árnyalat van meg és nagyon rossz elkenődik, a színe egyáltalán nem olyan, mint a tégelyében. Valamint rétegezni sem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

magdus.kis

2016. április 22.

Update: Sajnos le kell, hogy vonjak egy csillagot. Továbbra sem tartós. Egy módon tudom használni, hogy előbb felkenek egy jól bevált szemhéjtust és arra teszem fel ezt. Így nem mászkál el. Ha azt nézem, hogy 900Ft körül vettem, nem rossz, de ha belegondolok, hogy Glamour-napokon 1200Ft-ért vettem meg a Maybelline termékét, akkor azért nem volt jó üzlet megvenni az Avon termékét. Összességében tényleg nagyon jó színe van, de a tartóssága borzalom.

Na, beszereztem ezt a kis csodát én is. Megmondom az igazat,elolvastam a véleményeket és elég negatív volt az összhang, a sógornőm áradozott róla, ezek alapján december óta halogattam, hogy megrendeljem-e vagy sem. Eredetileg a barnát szerettem volna, de végül nem azt rendeltem, hanem a fekete-metálosat. Kipróbáltam rögtön, nagyon kellemes volt a színe, mondjuk ez valóban nem fekete, hanem kicsit a smokey diamond ceruzájuknak a szürkés csillámos színe. A L'oreal hasonló termékét már használom, az ennek a szöges ellentéte/azt imádom is nagyon/. Szóval, tök szép a szín, simán kiváltja azt a ceruzát, abból 4-et is elhasznál az ember, amíg ebből csak egyet. Púder alapra kentem fel, rétegezni kell, de pár óra alatt elmászkál. Nem értem, hogy miért, mert a L'oreal meg sem moccan. Most 4 csillagot adok, de ha ez így marad, akkor lejjebb fog csúszni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Anheszenamon

2016. március 16.

A sötétkék árnyalatot rendeltem meg, ami a tégelyben gyönyörűen is mutat. Csakhogy a szemhéjamra felkenve kb. sehogy. Ha egymás után többször átmegyek rajta, akkor sem lesz tökéletes a végeredmény. Egy sötétkék szemceruzával jobb eredményt lehet elérni. Sajnálom, mert nagyon akartam szeretni, de pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.