Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális szemhéjtus praktikus tégelyben.

3 árnyalatban kapható.

600 Ft Avon SuperShock Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Ajándék vásárlás mellé - Avon SuperShock Szemhéjtus (flashy brown)
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható/ néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: -
Nyufusz

2016. február 13.

Nekem a barna árnyalatban van meg . Szemhéjtusnak borzalmas halvány alig lehet építeni és a texturája sem valami jó. Viszont szemhéjfestekkent tökéletes(az árához képest ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Niki007

2015. december 21.

Rég óta szerettem volna egy tégelyes, fekete szemhéjtust. Mivel árban elég jónak gondoltam, ezt vettem meg. (Blackened metal) Amit egyrészt meg is bántam és nem is. Legnagyobb csalódás az volt, hogy tele van ezüst színű csillámokkal, emiatt kicsit pergős a termék. Ahogyan írták előttem, építeni kell, de megéri a fáradozást, mert a végeredmény nagyon szép és ami az egyik legfontosabb, hogy tartós. A katalógus képe alapján arra számítottam, hogy egy nagyon intenzív, kicsit fényes, fekete színű tust fogok kapni. Sajnos nem így lett. Inkább sötét szürke, metálos, ami a nevében végül is benne volt. Legközelebb jobban figyelek a részletekre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

dalmavarga

2015. december 20.

Kék színben van meg és sokat kell vele pepecselni, de szép végeredmény érhető el, ha az embernek van ideje építgetni. Reggeli rohanásban biztos nem nyúlok utána, de ha van időm szívesen használom, mert a színe nagyon tetszik és jól áll a barna szememhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Berniii

2015. november 6.

Ahogy az előttem hozzászóló is, ha 1 szóval kéne jellemeznem, akkor valóban: BORZALMAS!
A Sapphire árnyalatot rendeltem meg, gyönyörű színe van, na de amikor ki akartam próbálni, valami szörnyű. Nem lehet kenni, halvány, egyszerűen alkalmatlan bármire. Semmit sem lehet vele csinálni, a szemhéjamra szenvedett tust igyekeztem hasonló színű szemhéjpúderrel megmenteni. Vissza is küldtem az Avonnak. Ha lehetne 1 csillagot sem adnék rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

dalmicka

2015. október 6.

borzalmas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 6.

borzalmas!

macspamacs

2015. április 2.

Nekem sajnos nagyon hamar beszáradt és emiatt nehézkessé vált a felvitel. Talán azért is nem tetszett annyira, mert kicsit fura a formula: a folyékony mártogatós, illetve a filces tusokhoz vagyok hozzászokva... Mindenesetre amíg nem száradt be, addig szép tusvonalat lehetett vele húzni könnyen és tartós volt,a pici csillámok is tetszettek benne. Ugyan tudomásom szerint már nem lehet kapni, de ha lehetne, akkor sem venném újra. A beszáradás miatt kap egy hármast, anélkül egyébként egész használható termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

LiiL

2014. november 30.

Szintén Angliában szereztem be, ottani avonból, ecsetével együtt. Zsír új állapotban jól kenhető volt, a színét imádtam. Hazaköltöztem elfelejtettem, eltelt 2 év, megtaláltam. Be is volt száradva elég rendesen. Tudom, Tudom, akkor már biztos nemjó alapon jó messzire kellett volna hajítanom. De tetszett a színe még akkor is. Fogtam kis víz, kis krém az ecsetvégére, voálá megis volnánk megint jól kenhető. Néha használom az esti bulis sminkjeimhez. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

tina.orosz

2014. augusztus 19.

A színével én sem vagyok megelégedve, bár ajándékba kaptam. Nagyon pereg, mindig összefeketészi a bőrömet. Nagyon csillog és nem tartós. Az ecseten is csak darabokban áll meg. Szerintem nem éri meg megvenni:( Egyedüli előnye, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

surrealia

2014. augusztus 4.

Hatalmas csalódás volt... Ez minden csak nem fekete szín... Az állagába már nem is nagyon mennék bele. Nagyon megbántam, hogy megrendeltem.
Egyedüli pozitívuma, hogy az ecsete hibátlanul használható a szemöldökceruza eldolgozásához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

adawhore

2014. március 17.

Borzalmas. Az állaga kenhetetlen még a saját ecsetével is, a színe nem olyan, mint várná az ember, és a tartóssága is pocsék. Ragacsos, kenődik, és áttetsző. Nagyon megbántam, hogy vásároltam ebből a termékből. Gusztustalan bárhogy is nézem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.