Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális szemhéjtus praktikus tégelyben.

3 árnyalatban kapható.

600 Ft Avon SuperShock Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Ajándék vásárlás mellé - Avon SuperShock Szemhéjtus (flashy brown)
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható/ néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: -
Darky

2013. január 22.

Ha valakit esetleg érdekelne, én eladnám az egyszer használt zselés tusomat, mert ajándékba kaptam, és másikat használok, viszont sajnálnám, ha itt heverészne... 500 Ft
(Szememhez nem ért, csakis tiszta, vadiúj ecsettel nyúltam bele próbaként!)

Érd.: gothdarky@yahoo.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

(Szememhez nem ért, csakis tiszta, vadiúj ecsettel nyúltam bele próbaként!)

Érd.: gothdarky@yahoo.com

Tesa

2012. december 29.

Nagyon nagyon szeretem! :) Szinte mindennap használom szemhéjalapként, arra tökéletes, egész nap helyén marad a sminkem, nem kopik vagy ül meg a ráncokban. Bár jobban örülnék, ha arra tudnám használni, amire vettem. Tusként sajnos nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Gwendoline

2012. december 19.

Való igaz, tényleg alig látszik, egy szemhéjtustól az ember nem ezt várja, hanem hogy iszonyat erős legyen, ráadásul ilyen néven eladni, hogy SuperShock és akkor csak az sokkolja az embert, hogy mennyire nem látszik. Mondjuk én meg tudtam húzni pontosan de akkor sem jó. Az a baj, hogy én is fekete néven vettem meg, erre miután felbontottam derült ki hogy metál fényű, és enyhén csillog ezüstösen.. gondolom ezért nem erős de ez nagyon csalódás. Persze elhasználom, hiszen egy szemre való sminket el lehet, max. nem nagy alkalmakra, de sajnálom, hogy csalódtam :( . Ha nem fekete lenne a neve, akkor megkapná az 5 csillagot, mert állagra jó :) . De mivel becsapós... így marad a 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Jucus83

2012. november 11.

Ha egy szóval kellene jellemezni: használhatatlan
Többször kell áthúzni, h valami egyáltalán látszódjon, nem lehet vele pontos, precíz, vékony vonalat húzni. Én feketét vettem nagyon világos... Bánom, h pénzt adtam ki rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Ha egy szóval kellene jellemezni: használhatatlan

phoenix

2012. november 8.

Nekem a kék színű árnyalat van meg, ami Shimmering Sapphire névre hallgat.
Az igaz, hogy a színnek semmi köze a katalógusban láthatóhoz, én tudtam erről előre, megértem azokat, akik emiatt csalódottak. Ezt leszámítva szerintem kifogástalan darab. Nagyon tartós és könnyen kezelhető. A hozzá tartozó ecset is szuper.

Itt olvasható a teljes véleményem, képekkel: http://biablogol.blogspot.hu/2012/10/avon-supershock-eyeliner-shimmering.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Nekem a kék színű árnyalat van meg, ami Shimmering Sapphire névre hallgat.

Ayame

2012. október 29.

A feketéhez semmi köze. Régóta használok folyékony tust és ezerszer szebben tudom avval kihúzni a szemem és nem kell több réteg ahhoz, hogy színe legyen. Nagy csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Bogcsika

2012. október 26.

Ma kaptam kézhez, rendeltem hozzá még ecsetet is. Kipróbáltam, szerintem katasztrófa. Az első problémám az volt, hogy kemény, és nem krémes. Olyan, mint egy rossz gombfesték, az ecsettel gömbölygettem a közepén, úgy jött ki valamennyi. A pigmentáltsága is borzalmas. Milyen szemhéjtus az, amit 25x kell áthúzni, hogy legyen olyan színe, mint az újságban??? A csillogással nincs semmi bajom, de ennyi erővel lehetne a neve Greyended Metal. Merthogy ez nagyon nem fekete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Petraa

2012. október 25.

Nekem a fekete van meg, többször át kell húzni, hogy olyan sötét legyen mint a tégelyben. A tégelye elég gáz, sokkal nagyobb, mint amennyi tus van benne. Nap végére egy kicsit megfakul, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

cunuuu

2012. október 24.

Nem fekete, csillog, darabos. De ha ügyes vagy nagyon jól lehet vele bánni. Tartós, szép dolgokat lehet vele, és a hozzá tartozó ecsettel művelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

n_adry

2012. szeptember 29.

Meg vagyok vele elégedve. Nálam nem darabos, könnyen felvihető. Tartós és szép szürkés csillámos árnyalata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.