Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális szemhéjtus praktikus tégelyben.

3 árnyalatban kapható.

600 Ft Avon SuperShock Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Ajándék vásárlás mellé - Avon SuperShock Szemhéjtus (flashy brown)
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható/ néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: -
Kreszta90

2012. szeptember 27.

Nekem nem volt darabos. Kék színben van meg több rétegben nagyon szép. Tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

agiv

2012. szeptember 27.

Én nagy avonos vagyok,és kevés az a termék amelyiket ha megrendelem nem tetszik,na ez pont az, szerintem f.s Ez szemhéjtusnak egyáltalán nem mondható,nagyon rossz.Talán szemhéj alapnak..de szerintem még arra sem úgyhogy elajándékozom....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

vegyesz001

2012. szeptember 9.

Shara88 hozzászólásával teljes mértékben egyetértek. Feketének abszolút nem mondható a tus, inkább szürkének, ezüstösnek..........de valahogy mégis tetszik. Bár intenzív színű feketét vártam, de ezt is szeretem használni. Megvettem az Essence fekete színű szintén tégelyes tusát, az sokkal inkább bevált, szép fekete, krémes. Ez az avonos úgy vettem észre, hogy jobban beszáradós, mint az essences. A sok negítvum ellenére mégis adok ennek a tusnak 4*ot, mert néha jobban szeretem használni ezt a szürkés színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

shara88

2012. szeptember 4.

Mikor megvettem azthittem, hogy koromfekete tus szerű valamit kapok, de ez kicsit szemcsés, szürkés árnyalatú és mintha csillámpor is lenne bene. Az állagával nem vagyok megelégedve, mert túl zsíros és nem eléggé pigmentált. Több rétegben kell felvinni a felületre, hogy intenzív színt érjünk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

blanche-neige

2012. augusztus 18.

Furcsa olvasni olyanokat hogy darabos és nehezen felvihető. Én abszolút jól elvagyok vele, egy lapos sörtéjű ecsettel szoktam felvinni mintha szemhéjpúder lenne csak vékony vonalban ahogy azt az ecsettel csinálni lehet. Nekem sokkal tartósabb mint a fekete szemhéjpúder vagy a sima tus és még azt a füstös hatást is elérem vele. Nekem tényleg egy csodasmink

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

andrej

2012. július 27.

Csalódtam benne kissé, még egy olyan termék, ami a katalógusban látottakkal még köszönő viszonyban sincs.

Viszont, ha fekete szemceruzával kihúzom a szemem és arra teszem fel a tust, akkor egész elviselhető, a fekete és a szürke közt van így is (és igen, láttam, hogy nem Black....), de nem szeretném kidobni, így talán elhasználgatom, de azért majd beszerzek egy rendes, fekete, tartós tust (Manhattan zselés, vízálló tus pl elég jó, úgy hallottam). Többé biztos nem rendelek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Anna28

2012. július 26.

Nekem is csalódást okozott a termék! GÉL állagot vártam, ahogy ígérte a katalógus is, aztán egy nagyon kemény, darabosan felvihető anyagot találtam a kis tégelyben. :( Többet nem rendelek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

fruzsina.viszkok

2012. július 3.

Óriási csalódás. Nekem a fekete van meg. Semmi színe nincs és lehetetlen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

CocoSunrise

2012. június 21.

Kipróbáltam mindkét színt a barátnőmnél, egyik sem eléggé pigmentált, nehezen kezelhetőek, egyik sem néz ki olyan szinűnek élőben, mint a katalógusban. A jó oldala, hogy tartós. Sikeresebben lehet vele dolgozni, ha kicsit megmelegítjük (meleg víz, mikró), de őszintén én inkább veszek egy jobb tust és nem vacakolok vele. Az ecset amit lehet venni mellé - az viszont remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

adra

2012. június 20.

A Sapphire , kék változatot vettem meg, és ahogy próbálkoztam valami színt előcsikarni, és a szétmaszatolódott vonalat eltüntetni, valahogy Puzsér Róbert szavai jutottak eszembe. Ez a tus igazán förtelmes volt. Nagy bajban vagyok, hogy ez most 1 nem vagy 2 nem? De sajnos ez a kék árnyalat még egy nemhez is kevés.. ( Az áráról nem is beszélve.. 1400 ft ezért a hitvány valamiért?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.