Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális szemhéjtus praktikus tégelyben.

3 árnyalatban kapható.

600 Ft Avon SuperShock Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Ajándék vásárlás mellé - Avon SuperShock Szemhéjtus (flashy brown)
Ár: - , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható/ néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: -

kirotage

2012. június 14.

Kicsit több idő kell hozzá, ha szép eredményt akarunk elérni. Én a feketét vásároltam meg, de inkább szürkének látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

vadmacs

2012. május 27.

Fekete színben vásároltam meg. A hozzá való ecsettel gyönyörű ívet lehet húzni, bár elég halvány a tus színe. Nagyon tetszik, két áthúzás bőven elég, DE!, kb. két óra múlva majd' kimarja a szemem. Sajnálom, hogy a termékeken nincs feltüntetve, hogy érzékeny szeműeknek nem ajánlott (pláne kontaklencse viselőknek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 27.

judit89

2012. május 24.

Nekem a kék árnyalata van meg. Első olyan szemhéjtus, amit gond nélkül és szépen fel tudok vinni és nekem nem is maszatolódik. Én meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

citromhab

2012. május 24.

A kéket rendeltem meg, nem azt kaptam, amire számítottam, mert a többi zselés tusomhoz képest nagyon kemény az állaga, nehéz felvinni, mert darabosodásra is hajlamos. A pigmentáltságától is többet vártam, bár a szín alapból szép és ha valakinek van ideje és türelme építgetni, akkor a végeredmény is lehet szép. A blogomon írtam már róla:   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Nessy

2012. május 23.

Barabell véleményét tudom osztani! Az első ilyen kiszerelésű szemhéjtusom, azóta sem próbálkoztam más márkákkal, inkább maradok a jól bevált, vékony ecsetes, hagyományos tusnál! A szempillaspirál mellett a szemhéjtus a legtöbbet használt sminkszerem, de ezzel az avonos "csodával" olyan mérhetetlen nehéz dolgozni, hogy két használat után lemondtam róla, nem is tudom merre lehet most! Kemény, morzsolódik, halvány, rettenetes vonalakat lehet vele húzni, lepereg az ecsetről. Nem vagyok ügyetlen, eddig még bármilyen tussal tudtam vállalható eredményt produkálni, ezzel nem. Pénzkidobás a javából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Wr.

2012. május 23.

Nekem a kék van meg, amiről el kell mondanom, hogy köze sincs a képen láthatóhoz! Sokkal sötétebb, nem olyan élénk. Persze így is jó színe van, de azért mégis. Amúgy meg vagyok vele elégedve, más ilyen zselés tussal nem dolgoztam még így nekem megfelel, kicsit talán tényleg kemény. De nagyon dühös voltam mikor megláttam a színt.

Barabell

2012. május 13.

Ez pont az a termék, amire az mondható: teljes pénzkidobás!
A kis tégelyben található "krém" nagyon sűrű és kemény. Felvitelkor kis darabokban hullik az ecsetről az arcra, szemhéjra tusvonalnak pedig semmiképpen nem lehet használni. Ha valamilyen csoda folytán mégis sikerül egy tűrhető eredményt elérni vele, az is túl halvány (igaz, én a látványos, drámai sminkek híve vagyok) és inkább egy már lekopott smink hatását kelti.
Próbáltam egy kicsit felmelegíteni, megkavarni a tégely tartalmát, hátha az segít, de nem történt változás.
Nem használom, csak árválkodik a fürdőszoba polcán, és nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Ez pont az a termék, amire az mondható: teljes pénzkidobás!
Nem használom, csak árválkodik a fürdőszoba polcán, és nem is veszem újra.

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Nekem a királykék árnyalata van meg. Elképesztően gyönyörű a színe. Más az állaga mint a többi tégelyes tusomnak, de nem nehezebb felvinni, csak más. Egy picit több anyagot kell tennem az ecsetre, de szépen fed és tartós. A nagy melegben mostanában nap végére elkezdett potyogni, így a nyári hónapokban szerintem mellőzni fogom, de átlagos időjárásban minden további nélkül érte nyúlok legtöbbször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Tőzi

2012. május 5.

Könnyű felvinni, szeretem az állagát. Nálam viszont nem olyan tartós, egy egész napot nem igazán bír ki, maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Sea

2012. május 2.

Vettem egy kéket,mert sehol de sehol nem kaptam kék színű tust. A színe tetszik,de háromszor azért át kell húzni a vonalat.Időigényes kicsit.Nekem jól bírja,elég tartósnak mondanám.A hozzá való avonos ferde ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.