Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Multifunkcionális  manikűrkellék

Yubiri

2015. január 13.

Nekem megérte az árát. Szeretem, hogy hosszú a reszelő része, és a bőrvágó is okés, a polírozó részét viszont nem használom, és el is vált az eszköztől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

ingrid0411

2014. július 4.

Ajándékba kaptam de nagyon nem jött be. A körmöm melletti bőrt állandóan felsértette. Nem is reszelt jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Lisana

2014. február 7.

Sajnos még azt a 400 Ft-os sem érte meg, amit kiadtam érte :\ Ugyan a reszelője nekem még jól funkcionál, de zavar, hogy nem tudom sehová eltenni, így muszáj a hatalmas zacskójában tárolnom még mindig...
A polírozó a 3. lépést szépen elvégzi...
Ami viszont katasztrófa, az a bőrvágója. (volt ilyenem régről, tudom, hogy kell használni), de ez csak felsérti, és kaszabolja a bőrt, élesnek sem éles :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

A polírozó a 3. lépést szépen elvégzi...

kissbarbara1990

2013. október 25.

Nagyon szeretem, régóta megvan már a reszelője teljesen jól funkcionál még. Pár hete a bőrvágó részt már elég nehézkes használni, de megbocsájtható,mert régóta nyúztam már szegény kis eszközt. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Melinda910

2013. szeptember 9.

Ez tényleg borzasztó!Nem reszel semmit a körmömön,mondjuk erős körmöm van.A piacról olcsóbban vettem és sokkal jobb mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

bobika94

2013. augusztus 21.

Hahahaa, nevetségesen FOS! A katalógusban leírják, hogy több funkciós, és erős reszelő. Hát első reszeléskor elkezdett megkopni a reszelő része XDDD Már azt se tudom, hogy hová raktam. NE VEGYÉTEK MEG, MERT SZ*R NAGYON... Felesleges pénzkidobás. Ugyanennyiért jobbat kaptam a Rossmann-ban... Pocsék egy termék... egy csillagot sem érdemelne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

nyrktlin

2013. július 9.

Nem ajánlom senkinek! Kb. 2-3 hét alatt teljesen tönkrement a reszelő része,pedig épp azért vettem meg,mert erősnek és tartósnak tűnt a magazinban. Néhány héttel később a rózsaszín rész is lejött és aztán felmondta a szolgálatot a részelő fémes vége is,amivel a felesleges bőrt lehetett levágni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Lini

2013. június 9.

A munkahelyemen a fiókomban tárolom, így nap közben ha szükség van rá, egyből kéznél egy többfunkciós eszköz. A reszelője nekem bevált, ritkán használom (csak beszakadások, hibák javítására), kopást még nem vettem észre. A polírozója gyenge, a vágó rész rendben van. Semmi extra, de arra amire nekem kell, tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 9.

Mayu

2013. február 15.

Régen volt 1 ilyenem,bár nem mondanám,hogy használt.Nagyon gyenge műanyag hatást keltett ,alig mertem vele bármit is csinálni.Egyébként szét is ment.Pénzkidobás....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 15.

fedorjudit1214

2013. január 20.

Pénzkidobás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Pénzkidobás