Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Multifunkcionális  manikűrkellék

stenonis

2013. január 20.

Szerintem nem rossz. A reszelő részét ritkán használom, de precízebb formázáshoz, vagy a benőni készülő sarkoknál jól használható. A körömágybőr visszatoló szerintem is jó, viszont a polírozó tényleg nem az igazi. Egy kis fényt talán adna, de a kialakítás miatt nem lehet normálisan használni.

Tényleg hamar elkopik a reszelő, az egyik polírozó felület levált róla, és a végén lévő kis kupak is állandóan leesik. Nem érdemes sajnos beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

karakumsivatag

2013. január 12.

Én még 700 Ft-ért vettem, nekem totál pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

Én még 700 Ft-ért vettem, nekem totál pénzkidobás volt.

csakbarbi

2013. január 4.

hát a reszelője tényleg nem ér semmit, a polírozó se sokat :S Ez inkáább csak jól és praktikusnak néz ki,megfog a külseje de nem olyan jó. Nagyon hamar elkopott a reszelő. De a körömágybőrvágó vagy miaz, :D, az nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

angeltear

2012. október 27.

A reszelő részét 3 alkalommal használtam és annyira elkopott, hogy már nem jó semmire, viszont a körömágybőr levágó részét gyakran használom, azzal meg vagyok elégedve, legfőképp ezért rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Petraa

2012. október 25.

A reszelője semmire nem jó, a végével meg nem tudom rendesen visszatolni a bőrt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

csillag

2012. október 5.

a reszelő része elkopott 3 használat után, lereszeltem a recés felületet, a másik vége a körömágybőr visszatolására alkalmas, azt a mai napig használom.... sajna a polírozó része sem ér semmit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.