Avon

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszicica, Módosítva: 2020. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A mandarin virágja egzotikus csillagvirággal, papagájvirággal, viaszvirággal és tulipánnal egy csokorba kötve, borssal meghintve. Az alapillatot a szantálfa, a pézsma és az illatos nőszirom adja.

Virágos-keleties illatkategória

Fejillat: csillaggyümölcs, bors, mandarinvirág

Szívillat: papagájvirág, viaszvirág, sárga tulipán, neroli-olaj

Alapillat: ámbra, pézsma, szantálfa, bambusz, nőszirom

Avon Today Tomorrow Always Heart EDP
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Avon Today Tomorrow Always Heart parfüm eladó
Ár: 9900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

gini88

2014. április 8.

Örülök, hogy megrendeltem, mert nagyon finom tavaszi-nyári illat :) Először virágos, majd gyümölcsös édesbe megy át rajtam. Az áprilisi katalógusban 2800,- Ft körüli áron lehet hozzájutni. Gondolkodom, hogy rendelek még egyet tartalékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

hjh666

2014. március 25.

Nagyon jó kis kellemes, tartós TTA illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Nagyon jó kis kellemes, tartós TTA illat.

njusziful

2014. február 12.

Egyik nagy kedvencem, kellemes, tartós illat. Szeretem, mint ahogy majdnem az összes TTA illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 12.