Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Regeneráló kézkrém argánolajjal

• visszaállítja a bőr hidratáltságát
  • segit megőrizni regeráltságát
  • selymesen puhává varázsolja a bőrt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

gzsofi94

2016. március 3.

Én is este szoktam használni, bár nem tudom miért..:D Én nem vettem észre, hogy annyira zsíros vagy nehezen beszívódó lenne. Az illatát imádom és jó sokáig meg is marad a bőrömön és pihe puha lesz tőle a kezem és a körömágyaimat is táplálja :) Kicsit drágának tartom én is, de ki szerettem volna mindenképpen próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

ayse

2016. február 22.

Szep a csomagolasa.illata hatasa elmegy.kicsi a mennyiseg es tulvan arazva

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

Szep a csomagolasa.illata hatasa elmegy.kicsi a mennyiseg es tulvan arazva

szivecske

2016. február 21.

Nagyon fura, nekem 2 használat után úgy kiszárította a kezem, mint a csuda... pedig sűrű termék eléggé... Illatát nem kifejezetten kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

auberginecat

2016. február 11.

nagyon-nagyon kellemes illata van, ami sokáig megmarad szerencsére, nekem most ez a top kézkrémem. kicsit drágállom az árát, egy kis tubus kézkrém szerintem nem ér meg ennyit, de az illata miatt szemet hunytam. az én kezeimet egész jól hidratálja, ugyanakkor gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, olajos érzetet maga után, és kicsi is elég belőle. az viszont rém nevetséges, hogy műanyagból próbáltak megformázni egy fém kenőcsös tubust, mert ugye mostanában az a trendi és autentikus. hát így inkább szánalmas majmolásnak hat, de mindegy. avon pls, dont do dat. ugyanakkor a krém tényleg remek motyesz. :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

illesbb

2016. február 7.

A csomagolása nagyon tetszik! Tudom, hogy van más márkának is ilyen csomagolású kézkréme (pl. The Body Shop), de azokat elég drágának találom. Igaz, ez sem a legolcsóbb kézkrém. Hatását tekintve nem rossz. Nekem nem igazán van kiszáradva a kezem, ezzel esténként bekenem és jó puha lesz, de akinek szárazabb a keze, annak nem hiszem, hogy túl sokat ér. Az illata egyébként nagyon jó! Ami még annyira nem tetszik, hogy nagyon gyorsan fogy..mondjuk csak 30 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.