Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatékonyan eltávolítja a körömlakkot, miközben ápolja a körmöket.

gymwaaa

2016. április 18.

Sok körömlakk lemosót próbáltam már, de ez az eddigi legjobb, megérte érte több pénzt kiadni is. Gyorsan eltávolítja a lakkot. Csak egyetlen egy bajom van vele, az a kupakja, amikor túl erősen szorítottam rá az szétrepedt... azóta új üveggel használok, arra nagyon vigyázok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

macspamacs

2015. március 28.

Nagyon jó körömlakklemosó, nem olyan büdös, mint a többi, kifejezetten kellemes az illata. Az ára kicsit magas, de mindig újraveszem, mert eddig még nem találtam hasonló minőségű, de olcsóbb lakklemosót. Könnyen leszedi a lakkot, nem irritálja a bőrt. (A csillámos lakkokkal azonban nehezebben bánik el.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

petedancsa

2015. február 26.

Számomra az eddigi legjobb körömlakklemosó. Nem roncsolja annyira a körmeimet, hamar leszedi a körömlakkot és nem tartalmaz alkoholt. Az ára mondjuk elég húzós, de néha akció keretein belül újra vevős :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

malnahab7

2015. február 22.

Ápoló hatását annyiban véltem felfedezni, hogy nem szárítja ki se a körmöt, se körülötte a bőrömet. Gyorsan oldotta az eddig használt körömlakkjaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

dora825

2014. november 23.

Nagyon rossz ez a lemosó mert nekem tönkre tette a köröm és utána fájt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 23.

Nagyon rossz ez a lemosó mert nekem tönkre tette a köröm és utána fájt is.

kucmuc

2014. január 4.

A csillámos fedőlakkok kivételével szépen leoldja a festékeket és a körmöt sem teszi tönkre, mint más lemosók. Az illata pedig a legenyhébb, amit eddig próbáltam, emiatt az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

berka

2013. október 27.

Egész jó de drága. De használat után nem szárítja ki a körmöm körülötti bőrt annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

iringo

2013. augusztus 10.

Jól és könnyen lemossa a körömlakkot, nállam bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Jól és könnyen lemossa a körömlakkot, nállam bevált.

hagicica20

2013. június 26.

Ahhoz képest amit tud, nagyon drága. Van egy fél üveggel megmaradva, de amióta megvettem az Isana zöld lemosóját hozzá se nyúltam ehhez. És nem is fogok. A sima lakkokkal még csak-csak elbánogat, de már egy pici glittertől is menekül. Semmit nem visz le, csak nagy dörzsölés árán. És az ára 3* több mint a sajátmárkás lemosójé. Szóval inkább a másik. Ez meg megmarad vészhelyzet esetére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

kbeata87

2013. június 25.

Átlagos körömlakklemosó, semmivel nem jobb egy drogériás saját márkás lemosónál. Nem ápol, nehézkes vele a lakk leszedése. Kissé túl van árazva ahhoz képest, amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol