Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatékonyan eltávolítja a körömlakkot, miközben ápolja a körmöket.

gabyca34

2013. június 19.

Nem próbáltam sokszor, de nekem teljesen jól leszedte a körömlakkot. Ápoló hatásban is akad valami reális dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Borsolina

2013. május 16.

Nagyon szeretem,kellemes illata van,nem az a tömény aceton.Nekem sokkal szebb tőle a körmöm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

orsipanka

2013. április 11.

Szerintem ez egy teljesen átlagos körömlakklemosó. Ápolást nem tapasztaltam (de nem is vártam el tőle), a lakkokat nekem leszedte, a szaga sem kirívó, és elég sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

szepjulia

2013. február 27.

Átlagosnak mondható, ápoló hatást nem fedeztem fel a használata során. Viszont az illata sokkal jobban elviselhető a többi lemosóval ellentétben. A kiszerelése is kedvező, nekem elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

hempike1

2012. december 29.

Már többször is újra rendeltem az Avonból. Szerintem nem kell erősen dörzsölni, csak kb. 10 másodpercig rászorítani a lemosóval átitatott vattakorongot a körömre és már kezdi is oldani a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

Nicu

2012. szeptember 3.

Régen használtam ilyet, Avonos körömlakkokkal elég jól elbánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Régen használtam ilyet, Avonos körömlakkokkal elég jól elbánt.

selaginella_helvetica

2012. július 27.

Nagyon-nagyon örülök, hogy elfogyott. Nehezen szedi le a körömlakkot, és semmi ápoló hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Roxanne

2012. július 18.

Körömlakkja válogatja.
Van, amelyiket egy szempillantás alatt leszedi (2-3 réteg) van, amelyiket csiszatolni kell. Csillámos lakk nem szempont, mert azzal mindegyik lemosó szenved.
A sikálást igénylőknél előjön a szárító hatás, illetve a színes lé csorog mindenfelé.
Őszintén szólva, nem ejtek krokodilkönnyeket, amiért elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Körömlakkja válogatja.
Őszintén szólva, nem ejtek krokodilkönnyeket, amiért elfogyott.

Jazz-meen

2012. július 11.

Nekem az a tapasztalatom, hogy ezzel csak a színtelen körömlakkot, vagy a körömerősítőt lehet lemosni. Az illata viszont nagyon kellemes, ahhoz képest, hogy körömlakklemosó. Nem tudom, mennyire drága, mert még évekkel ezelőtt vettem, sokáig elég, mert én főleg lakkozás előtt a körmöm áttörlésére használom, por- és zsírtalanításra... Arra viszont tényleg jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Pávácska

2012. július 11.

Nekem bevált. Kellemes az illata és jól oldja a lakkot. Nem szárítja a körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Nekem bevált. Kellemes az illata és jól oldja a lakkot. Nem szárítja a körmöt.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol