Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatékonyan eltávolítja a körömlakkot, miközben ápolja a körmöket.

agi.greendaygirl

2012. május 1.

hát ez érdekes. az itteni sok negatív vélemény alapján azt gondoltam, hogy ez valóban egy rossz lemosó. Ajándékba kaptam egyet, így kipróbáltam, és kellemes meglepetés ért. Nagyon könnyen, sikálás nélkül vitte le a lakkot, Finom gyöngyvirágos illata van, maga a körömlakklemosó szag nem olyan intenzív szerencsére. Eddig akármilyen kímélő lemosót használtam, mind szárította a körmömet, de ez nem! Én nagyon kellemeset csalódtam benne. Általában elég drága szokott lenni, de különleges akciókban megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

zsuku

2012. április 30.

Mindig mikor indulok, hogy lemossam a körömlakkomat, úgy érzem mintha háborúba indulnék....:D És mindig kínkeserves csatát vívok, sok-sok áldozattal (rengeteg vattakorong)!:) Biztos nem veszem újra, de azért megpróbálom valahogy elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

angeltear

2012. április 2.

Nem szeretem ezt a lemosót, nagyon nehezen lehet vele lemosni a lakkot, sikálnom kell a körmöm és mindennek a tetejében még szárítja is őket. + az adagoló sem tetszik, lemegy a nap mire kivarázsolok belőle pár cseppet. Szerintem egyértelmű pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Fruzsi

2012. január 7.

Egy pozitívuma van, az illatanyag benne, de egyébként nem valami hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Egy pozitívuma van, az illatanyag benne, de egyébként nem valami hatékony.

taima89

2011. augusztus 18.

Eddig a legnagyobb kihívást 2 réteg essence colour&go lakk + essence repedezős lakk páros jelentette neki,el is bukott rajta,rengeteg lemosót el kellett használnom mire eltüntette az egészet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Domino

2011. augusztus 8.

Szerettem, míg volt belőle, de csak az illata miatt. Egyetértek az előttem szólóval: már több réteg lakkal (pedig 2 réteg minimum mindig van a körmeimen), már nem nagyon akart megbirkózni, emiatt pedig sokat el kellett belőle használnom 1-1 körömlakk-eltávolítás során. Sajnos nem éri meg ezt a pénzt, ilyen áron bőven találni jobb lemosókat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

malvina

2011. július 26.

Ha csak 1-2 réteg körömlakkal kell megbirkóznia, azt még megteszi, de több réteggel (ha van alaplakk - színes lakk - fedőlakk is a körmömön) már nehezen bánik el. Van, hogy háromszor is végig kell törölgetnem a körmeimet. Ezzel szemben - vagy inkább ebből kifolyólag a körmeimet igen erősen szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol