Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,29 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   0,29 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kiemeli a szemeket és gyémántos ragyogást ad. Puha, precíz és tartós.

Termékverseny: MAC Pearlglide Intense vs. Avon Diamonds

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: --
poubelle

2016. december 3.

Nagyon tetszik. Sötét kék van meg, a színe épp olyan, mint a képen, tartós, és nem kenődik el. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

LauuKovacs

2016. november 28.

Szépen lehet vele dolgozni, a színe megfelelő,olyan mint a képen, a tartóssága miatt 4* mert egyébként nagyon szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

Daniella21

2016. november 27.

Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Nekem bevált.

birdnerd

2016. november 27.

A lila és a fekete van meg, nagyon jó mindkettő. Szuperül pigmentáltak, puhák és tartósak. A csillogásuk is egyenletes. Könnyű használni, nem kell hegyezgetni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

maca1979

2016. november 10.

nagyon megéri az árát tartós szeretem a feketét és a barnát is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

nagyon megéri az árát tartós szeretem a feketét és a barnát is

AnnaLAKK

2016. november 2.

Avon-os termékek hátránya, hogy nagyon változó a minősége, ezért félve rendeltem ezt a szemceruzát tőlük akciósan. Ez 10 éve volt azóta csak Avonos szemceruzát használok mert nekem nagyon bejött. Helyén marad, sok színből lehet választani, tartóst, nem kenődik, nem kell hegyezni. Most éppen egy sötétkék (Twilight) és egy lila (PLum) szín van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Audrey80

2016. november 2.

Barna, lila, teal és sötétkék van meg, szeretem, tartós, faragni sem kell. Nagyon nem érdemes kitekerni, mert letörik. El szokott fogyni nálam, annyira szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Gingerian01

2016. november 2.

Nekem a twilight sparkle árnyalat van meg, régóta használom. Praktikus tekerős, árban nagyon jó, tartós is, egy bulis estét kibír. Kevésbé csillámos mint vártam volna a képek alapján, ettől függetlenül elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

missouri

2016. szeptember 29.

Évek óta ezt használom, a brown sugar árnyalatot minden nap, de van a szürkéből és a lilából is erősebb sminkhez. Féláras akcióban szoktam betárazni belőle, nem szeretném lecserélni remélem nem szűnik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

fokid1

2016. augusztus 27.

évek óta mindig van itthon belőle, de az utóbbi időkben egyre nagyobb csalódás, nem tudom, hogy változtattak e rajta vagy csak én használok már jobb termékeket, de állandóan elfolyik, nem túl intenzív és mindig darabokban törik le, pedig egyáltalán nem doblom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.