Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,29 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   0,29 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kiemeli a szemeket és gyémántos ragyogást ad. Puha, precíz és tartós.

Termékverseny: MAC Pearlglide Intense vs. Avon Diamonds

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Lina1105

2017. szeptember 13.

Szép, intenzív árnyalatok, könnyű felvitel, tartós, kellemes viselet. Egy szuper szemceruza. Akár nappali smink, akár éjszakai, jó választás lehet. És még faragni sem kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

annus88

2017. augusztus 8.

2 éve a Black Ice szemceruzát használom. Praktikus, hogy nem kell hegyezni, és tartós. Gyönyörűen csillog. Nem kenődik, és sokan dícsérik a kontúrt amit vele húzok. Nálam legalább 12órán át tartós marad. Nem okoz nehézséget a szemhéjfestékre rajzolni. Akciókban szoktam beraktározni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Ingi

2017. augusztus 5.

Nekem egy lila van (talán sugar pflum a neve), és imádom! Nagyon tartós + szép intenzív a színe. Plusz még jó árban is van. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

aranybarack

2017. augusztus 4.

Évek óta használom egy zöldes árnyalatban. Elég tartós, könnyű vele dolgozni, nem kell hegyezni, jól áll a színe, és kedvező az ára. Mindig újraveszem. Egy barnásfekete színű is van a true sorozatból, azt ritkán használom, mert igazán vékony vonalat nehéz vele húzni. Néha kitörik a hegye is, de ár-érték arányban jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Dorczy85

2017. augusztus 2.

Sok-sok éve a Smokey Diamond árnyalatot használom. Szerintem tökéletes az ár-érték aránya, jó, hogy nem kell állandóan a hegyezéssel maszatolni és aránylag tartós (bár nekem hajlamos kissé elkenődni, de ezt a zsíros szemhéjamnak tudom be). Szeretem, hogy diszkréten csillog és kicsit füstös hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Naddlina

2017. július 17.

Nekem személy szerint tökéletesen működött,3 árnyalatot szereztem be belőle (Navy,Khaki,Twilight Sparkle), mind gyönyörűen mutatnak a szemhéjon. :)

Egész napon át tartó hatása van,könnyen kezelhető,nehezen kenődik el. Nekem az Avontól ez a kedvenc termékem,szerintem simán versenybe kel a High End márkákkal ezzel a termékével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

miti08

2017. július 3.

A képen látható van meg belőle, de tervezek másmilyeneket is megvásárolni. Az ára nagyon baráti. Nem kenődik, intenzív és egész nap a helyén marad. Újravenni viszont ezt a színt nem fogom, sajnos nem tudom kihasználni, de ettől még gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

adrica

2017. június 14.

Pár éve hozta ki az Avon a kitekerhető szemceruzákat amiből csillámos, metálos és mindenféle színűt lehet kapni. Hát én bizony szinte minden színnel rendelkezem, mert nem sajnálom rá azt a 6-7-8 száz forintot. A 40 fokos nyári napon sem olvad le rólam, a végig táncolt éjszakákat is kibírták. Pedig izzadós a szemem, és a felső szemhéjam közti ráncban sajnos megszokott ülni, vagy dupla felragadt vonal szokott keletkezni más régebbi szemceruzáktól. Amióta ezek léteznek, újra tudom sminkelni a szemem a legnagyobb melegben is. Nem kell hozzá mérnöki precizitás, a szemen könnyen siklik, és jól megtapad, ugyanakkor könnyű az elején még korrigálni. Egyszerűen imádom! A sima feketével majdnem tusszerű a hatása. Mivel krémes összetételű, ezért a vízvonalra még csak gondolat szerűen sem próbálkoztam, ha nem is mosódna el, nekem tutira begyullasztaná a szemem a krémes mivolta illetve valószínű irritálná és könnyezne tőle. Az igazságot megvallva, olyan szép a felső kontúr vele, annyira pigmentált, hogy már az alsó vízvonal nem hiányzik, sőt, sok volna. De! Volt már rá precedens, hogy az alsó szempillák alá viszont tettem az Ultra Violet színből úgy, hogy a felső szemhéjamon is ugyanabból volt a kontúr. Szépen keretezhető velük az egész szem így. Nekem tökéletesek, nagyon megkönnyítette a mindennapi sminkelésem. Elég ha csak ezt használom, és sokszor már másra nincs is szükség (már mint több színre az arcomon, elég egy ajakír is hozzá).

Up:Az Avon összes tekerhető szemceruzáját szeretem. Csodálatos színek, tartósak, könnyen kezelhetőek, krémesek. Viszont a színek neveivel állandóan játszik, ezért van az, hogy a világos fényes türkiz színből ugyanazt a színt hozta ki más néven és így már kettő is van nekem, és most kihozott egy harmadik néven ugyanazt. Egyszerűen arra már nem is merek beinvesztálni. Hogy más ne járjon így leírom: Az Aqua shock és a Brightest blue tutira ugyanaz, és most nagy a gyanúm, hogy amit most behozott Aqua Shores is ugyanezzel a színnel kérkedik. Ha netán az utolsó még is csak különbözne, akkor valaki segítsen és helyesbítsen, de az első kettő kicsit sem más, ugyanaz! Sőt ezt már a lila színeknél is eljátszotta. A Twilight és a Sugar Plum között sem látok különbséget, és a fekete ezüst csillámosnál is kétszer hozta ki ugyanazt a terméket, csak két féle névvel. Kicsit dühítő! Mert hát ha valaki új színt szeretne, akkor még is csak átverve érzi magát, aki meg a régi kedvencet keresi nem találja. Én keresem a Mocha Flash-t, amit most nagyon valószínűsítek, hogy a Khaki-ban találom meg. (Bocsi kicsit vicces, ahogy kiolvassátok! Ez már csak utólag esett le ahogy leírtam, ha valakinek le is esik.) Szóval valahogy jelezhetné, hogy ugyanarról a termékről van szó, vagy hajszál híjján ugyanaz, szabad szemmel nem látok különbséget! Egyébként imádom őket, csak már kb. van lassan 20 db, pont ezért. És mert persze be kell a kedvencekből spejzolni, mivel jó szokás szerint nem tudhatjuk, hogy meddig lesznek porondon, mint az Ultra Violet ami nagy kedvenc, aztán kivonta, és pár évre rá behozta extra nagy kiszerelésben, amivel nem lehet olyan vékony vonalat húzni, aztán rá 1-2 évre visszahozta az eredeti vékonyat ugyanazzal a névvel. Ki tudja, hogy most meddig lehet majd kapni, de az én vöröses lilás hajamhoz bizony az áll jól!!! Akinek padlizsán lila a haja, mindenképpen próbálja ki, mert kékesen irrizáló lila színről beszélek, és mind a kék mind a barna szeműeknek jól állhat, sőt még a zöldnek is!!!!

Up: a most bevezetett Ocean (kék) is már jelen volt a piacon, sima Teal néven. Éljen! Amit most kiadott kékeket már egyszer megvettem, csak más névvel, vagy már többszörösen!!! Nagyon mérges vagyok!!! Aki szeretne egy nagyon szép türkizes kékes-zöldes matt szerű szemcerkát, az szóljon!!! 500.- viheti!!! Csepel, és Boráros térre személyesen, egyébként a posta +. Ugyanolyan színű, mint az Avon felírat, az oldal tetején, ahol hírdeti magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

nikolett

2017. június 12.

Nekem egy barnám van ebből. Semmi extra, kicsit kenődik. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nekem egy barnám van ebből. Semmi extra, kicsit kenődik. Nem venném újra.

larka95

2017. május 30.

Nagyon szép intenzív színei vannak, sajnos a nagy melegben nekem könnyen elkenődik, nem elég tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.